کشف بیش از یک تن موادمخدر در مرزهای شرقی کشور

کشف بیش از یک تن موادمخدر در مرزهای شرقی کشور فرمانده مرزبانی ناجا از کشف یک تن و 90 کیلوگرم انواع موادمخدر از نوع تریاک و حشیش توسط مرزبانان سیستان و بلوچستان آگاهی داد.


به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا سردار احمد علی گودرزی در تشریح این خبر اظهار نمود: مرزبانان هنگ مرزی سراوان با اشراف اطلاعاتی و رصد تحرکات در مناطق مرزی، به سرنخ هایی از قصد عناصر متجاوز مسلح و قاچاقچیان موادمخدر برای ورود به خاک کشور رسیدند و با برنامه ریزی دقیق عملیاتی، تشدید اقدامات کنترلی را در دستور کار قرار دادند.
وی ادامه داد: با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی مسیرهای تردد قاچاقچیان مشخص و مرزبانان هنگ مرزی سراوان در قالب چندین تیم پوششی و عملیاتی با استقرار کمین های هدفمند و اجرای طرح مهار منطقه مورد نظر را در کنترل خود قرار دادند و موفق شدند، محموله موادمخدر را کشف کنند.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، گودرزی اشاره کرد: قاچاقچیان که قصد داشتند موادمخدر را در فرصتی مناسب وارد کشور کنند بمحض مشاهده مرزبانان، مبادرت به تیراندازی به سمت آنان کرده و مأموران نیز بلافاصله با اتخاذ موضع و تاکتیک عملیاتی مناسب مقابله به مثل کردند که به سبب حجم زیاد آتش همرزمانم، قاچاقچیان تاب مقابله نداشته و بعد از ساعتی درگیری مسلحانه، عرصه را بر خود تنگ دیده و با برجا گذاشتن محموله موادمخدر از محل متواری شدند که در این عملیات یک تن و ۹۰ کیلوگرم انواع موادمخدر شامل یک تن و ۴۰ کیلوگرم تریاک و ۵۰ کیلوگرم حشیش از قاچاقچیان کشف شد.
فرمانده مرزبانی ناجا اشاره کرد: دشمنان نظام مقدس ایران اسلامی باید بدانند، امروز مرزداران بیش از هر زمانی آمادگی و توان پاسخگویی به هرگونه تجاوز و تعرض به خاک میهن عزیزمان را دارند و همیشه با چشمانی تیزبین، امنیتی مثال زدنی را برای ملت بزرگ ایران در سرحدات کشورمان به ارمغان خواهند آورد.1400/08/20
13:33:24
0.0 / 5
118
تگهای خبر: پلیس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین