ورود کارمندان به ادارات منوط به تزریق دو دز واکسن کرونا یا داشتن PCR منفی

ورود کارمندان به ادارات منوط به تزریق دو دز واکسن کرونا یا داشتن PCR منفی خشکشوئی آنلاین: معاون امنیتی و انتظامی استانداری تهران ورود کارمندان به ادارات را منوط به تزریق دو دز واکسن کرونا یا داشتن نتیجه تست PCR منفی بیان کرد.


به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، محسن نایبی در آخر جلسه ستاد مقابله با کرونا استان تهران درباب عدم حضور استاندار تهران و علیرضا زالی فرمانده عملیات این ستاد، اظهار داشت: استاندار تهران در جلسه نشست استانداران در وزارت کشور حضور پیدا کرده و آقای دکتر زالی نیز جلسه ای بیرون از مجموعه داشتند بنا بر این نتوانستند در این نشست حضور پیدا کنند.
وی ادامه داد: در جلسه امروز دوشنبه گزارشات خوبی ارائه شد و موضوع کنترل مبادی ورودی و مرزها مورد بحث و بررسی قرار گرفت و باتوجه به بازدید از فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) مباحثی مورد بحث قرار گرفت.
وی افزود: هم اکنون هر فردی که به کشور وارد می شود باید مطمئن شویم که مبتلا به ویروس کرونا نیست. سامانه امید نیز از روز یکشنبه در کل کشور اجرائی شده و امیدواریم بتواند نقش موثر خودرا در کنترل این بیماری ایفا کند.
نایبی اضافه کرد: موضوع کنترل ورود مسافرین به کشور شامل دو بخش است؛ نخست افراد ایرانی که از خارج از کشور باز می گردند که ممکنست تزریق دو دز واکسن آنها در داخل انجام شده باشد. قسمت دوم افراد خارجی است که به کشور وارد می شوند که در این راستا شرکت های هواپیمایی موظف می باشند در هنگام فروش بلیت به این دسته از مسافران، تزریق دو دز واکسن افراد را کنترل کنند و یا از آنها نتیجه تست PCR منفی دریافت نمایند.
معاون امنیتی انتظامی استانداری تهران اشاره کرد: در فاز نخست اجرای سامانه امید، ورود کارمندان به ادارات به شکلی در نظر گرفته شده که یا باید در سامانه تزریق دو دوز واکسن آنها ثبت شده باشد و یا تست منفی PCR خودرا ارائه نماید. بی شک باتوجه به ابلاغی که به همه دستگاهها شده همه آنها موظف می باشند پیگیری فاز به فاز طرح سامانه امید را در دستورکار خود قرار دهند. بی شک این مهم اقدامی خواهد بود که به بازگشت شرایط عادی کمک خواهدنمود.
منبع:

1400/09/23
12:36:34
0.0 / 5
2907
تگهای خبر: اتو , بیماری , دستگاه , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین