صباغیان:

نیروهای خدماتی نیز باید در لایحه رتبه بندی معلمان دیده شوند

نیروهای خدماتی نیز باید در لایحه رتبه بندی معلمان دیده شوند به گزارش خشکشوئی آنلاین یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: بهتر است در زمان تصمیم گیری برای خانواده بزرگ فرهنگیان به نیروهای خدماتی نیز توجه شده و بخشنامه ای برای آنها نیز دیده شود.


به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، محمدرضا صباغیان در تذکری در جلسه علنی امروز چهارشنبه مجلس و در جریان بررسی لایحه نظام رتبه بندی معلمان بیان کرد: انتظار می رود تدبیری برای ارتقای جایگاه نیروی خدماتی در بدنه آموزش و پرورش نیز دیده شود. حالا که درحال تصمیم گیری برای خانواده فرهنگیان هستیم نیروهای خدماتی نیز چشم انتظار بوده و برای آنکه آنها نیز با دل خوش همراه در این راه باشند باید تدبیری برای پشتیبانی از این قشر نیز دیده شود.
نماینده مردم مهریز و بافق در مجلس اظهار نمود: نیروهای خدماتی نیز زحمات زیادی برای تعلیم و تربیت کشیده و انتظار می رود در کنار تصمیم گیری برای معلمان به این قشر نیز توجه گردد. نیروهای خدماتی با حداقل حقوق کار کرده و باید به آنها نیز توجه گردد. شاید در ساختار نظام رتبه بندی معلمان نتوان آنها را گنجاند اما باید بخشنامه ای برای آنها نیز دیده شود، آنها نیز چشم انتظار هستند.




منبع:

1400/09/24
16:37:10
0.0 / 5
254
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین