جزئیات برخورد مرگبار کامیون میکسر با 11 خودرو در اتوبان ستاری

جزئیات برخورد مرگبار کامیون میکسر با 11 خودرو در اتوبان ستاری خشکشوئی آنلاین: رئیس پلیس راهور تهران بزرگ جزئیات برخورد کامیون مرگبار میکسر با 11 خودرو در راه تقاطع ستاری - مخبری  را تشریح نمود و از لغو مجوز شرکت مذکور آگاهی داد.


به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، سردار محمد حسین حمیدی دراین باره اظهار داشت: در ساعت ۱۸: ۴۹ شب گذشته وقوع یک فقره تصادف سنگین در محدوده ستاری و برخورد شدید بین یکدستگاه کامیون میکسر با چندین خودرو به همکاران بنده اعلام گردید.

وی اظهار داشت: تیم های کارشناسی پلیس راهور تهران بزرگ بمحض رسیدن در صحنه حادثه و بررسی های به عمل آورده متوجه می شوند که یکدستگاه کامیون میکسر که در راه شمال به جنوب ستاری تقاطع مخبری درحال حرکت بوده بعد از این برخوردهای شدید با ۱۱ دستگاه سواری به سمت چپ منحرف شده و بعد از شکستن چندین شاخه گاردریل و درختان و عبور از آنها به لاین مخالف رفته و به سمت تقاطع مخبری رفت.
حمیدی اضافه کرد: این کامیون میکسر در ادامه حرکت خود در لاین مخالف با یکدستگاه سواری پژو۲۰۶ که در راه صحیح خود از محدوده جنوب به شمال درحال تردد بوده از ناحیه جلو برخورد و این خودرو را با خود تا پل عابر پیاده می کشاند و در نهایت با برخورد با پایه های این پل متوقف گردید.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ اظهار داشت: در این حادثه متاسفانه راننده پژو ۲۰۶ که فردی ۲۹ ساله بوده در محل حادثه فوت و ۶ نفر دیگر نیز مصدوم و به ۱۱ خودرو، گاردریل ها، درختان و ابنیه راه خسارات شدید وارد شد.

وی درباب علل حادثه اظهار نمود: شرکت مربوطه به سبب عدم نظارت بر رفتار راننده و حمل اضافه بار و همین طور حرکت در ساعات بدون مجوز خارج از زمان تعیین شده که از طرف شورای حمل و نقل و ترافیک تهران اعلام شده و همین طور به راننده میکسر بدلیل عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه سهم تقصیر داده شد.
حمیدی همین طور اضافه کرد: بدلیل اهمیت موضوع به قید فوریت جلسه و کمیسیون ماده ۳۱ و ۳۲ قانون رسیدگی به تخلفات درباب مقررات حمل بار و تخلفات وسایل نقلیه باربری با حضور اعضای شهرداری تهران و نمایندگان حمل و نقل بار و نماینده شرکت مربوطه بدلایل ذکر شده تشکیل و پروانه شرکت مذکور به مدت یکسال تعلیق شد.

وی ادامه داد: این نکته را هم باید اضافه کرد که در بررسی های صورت گرفته توسط پلیس چندین مورد تخلف ثبت شده شامل حمل بار بدون مجوز ( اضافه تناژ ) و تعدادی تخلفات حادثه ساز و نیز تصادفات فوتی و جرحی در سوابق این شرکت موجود بوده که همه و همه از عدم آموزش و نظارت مدیران این شرکت بر نحوه فعالیت و عملکرد رانندگان ناوگان خود که موجب انجام تخلفات و بخصوص حادثه شب گذشته شد، نشأت گرفته است.
منبع:

1400/10/02
21:32:47
0.0 / 5
196
تگهای خبر: آموزش , اتو , پلیس , تصادف
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین