وزیر بهداشت:

داوطلبان دستیاری خودرا برای آزمون اردیبهشت ماه آماده کنند

داوطلبان دستیاری خودرا برای آزمون اردیبهشت ماه آماده کنند به گزارش خشکشوئی آنلاین وزیر بهداشت با تاکید بر این که آزمون دستیاری از این پس هر سال در اردیبهشت ماه برگزار می شود، اظهار داشت: منابع آزمون دستیاری نیز باید از قبل به داوطلبان اعلام گردد تا داوطلبان آمادگی لازم را جهت شرکت در آزمون داشته باشند.


به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، دکتر عین اللهی ضمن بیان این مطلب در جمع خبرنگاران با تاکید بر این که آزمون دستیاری پزشکی هر سال اردیبهشت ماه برگزار می شود، اظهار داشت: مسئله پذیرش در آزمون دستیاری برای پزشکان ما بسیار مهمست و سالیانه حدود ۱۰ تا ۱۵ هزار نفر در این آزمون شرکت میکنند.
وزیر بهداشت با تاکید بر این که سالیانه ۳ تا ۴ هزار نفر در آزمون دستیاری پذیرفته می شوند، اشاره کرد: آنچه که در مورد زمان برگزاری این آزمون تصمیم گیری شده این است که آزمون دستیاری هر سال در اردیبهشت ماه اجرا شود و داوطلبان از الان آماده باشند که در آزمون اردیبهشت ماه شرکت نمایند.
دکتر عین اللهی با اعلان اینکه اعضای بُرد تخصصی درباب منابع آزمون دستیاری تصمیم میگیرند، اشاره کرد: این منابع و رفرنس ها باید از قبل به داوطلبان اعلام گردد تا داوطلبان آمادگی لازم برمبنای منابع جدید را داشته باشند.
منبع:

1400/10/22
01:05:18
0.0 / 5
104
تگهای خبر: بهداشت , وزیر بهداشت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین