یك مسئول تاكید كرد

شهرداری ها باید تسهیل گری را برای مردم آسان کنند

شهرداری ها باید تسهیل گری را برای مردم آسان کنند از تهران مدیرکل شهری و شوراهای استانداری تهران اظهار داشت: شهرداری ها باید تسهیل گری را برای مردم آسان کنند، اگر مردم این نگاه را ببینند نسبت به نظام و جمهوری اسلامی دیدگاه مثبتی پیدا می کنند


هادی گورابی مدیرکل شهری و شوراهای استانداری تهران ظهر شنبه ۲۵ دیماه در مراسم معارفه شهردار ورامین، اظهار نمود: شهر ورامین و شهدای ۱۵ خرداد این خطه طلیعه دار انقلاب اسلامی بوده و مذهبی بودن این دیار همیشه زبانزد بوده است.
وی افزود: در شهرهای همجوار استان تهران شهرهایی را داریم که شکل گیری آن به طوری بوده که با عنایت به مهاجر پذیری شکل گرفته اما شهر ورامین از شهرهایی است که قدمت شهری آن بسیار بالا است و این خصوصیت ها می تواند در حوزه مدیریت شهری هم به مجموعه مدیریت شهری کمک نماید.
این مقام مسئول بیان نمود: باید در شهر نگاه توسعه پایدار داشته باشیم، توسعه پایدار تفاوت می کند با رشد، اگر به یک بعد بپردازیم و به ابعاد دیگر نپردازیم در واقع یک تعریفی از رشد است، واژه توسعه پایدار، یعنی باید تمامی آن مهم رشد و توسعه یابد.
مدیرکل شهری و شوراهای استانداری تهران اضافه کرد: در حکم شهردار جدید ورامین آمده است، معماری ایرانی اسلامی که تاکید وزیر کشور بوده و با عنایت به مواردی که توصیح داده شد یکی از مباحثی که در این شهر باید اجرا شود همین مبحث است، رشد در حوزه های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی، بحث دیگر مبحث مبارزه با فساد است که باید توجه ویژه به آن داشت.
گورابی بیان نمود: بحث دیگر علم است، گاها برخی ها فقط می گویند مبارزه با فساد اما علم مبارزه با فساد را ندارند، این که فقط فریاد بزنیم من می خواهم با فساد مقابله نماییم این طور نیست بخصوص در حوزه هایی همچون شهرداری ها، در واقع شهرداری ها آنقدر آیتم های گسترده ای دارند که اگر می خواهیم با فساد مقابله نماییم باید علم به آن مبحث را داشته باشیم که آقای مؤمنی باتوجه به رشته تحصیلی و مدیریتی که در حوزه شهرداری داشته است از عهده این کار برخواهد آمد.
وی تصریح کرد: شهرداری ها باید تسهیل گری را برای مردم آسان کنند، اگر مردم این نگاه را ببینند نسبت به نظام و جمهوری اسلامی دیدگاه مثبتی پیدا می کنند، توجه به جوانان انقلابی و رویش های جدید که در گام دوم به آن اشاره شده و مقام معظم رهبری هم بر این مورد تاکید دارند و امیدوارم با نگاهی که آقای مؤمنی دارند کارها را به پیش خواهند برد.
این مقام استانداری تهران در مورد درآمد های پایدار اظهار داشت: حقیقت این است که شکل درآمدها در مدیریت جدید و نوین شهری تغییر کرده است، شهرداری ها در واقع خودشان را اداره می کنند در صورتی که شهرداری باید شهر را اداره کنند و حقیقت این است که تمامی قالب منابع در حوزه های جاری و حقوق صرف می شود و از عرضه خدمات در حوزه های مختلف به مردم غافل می شوند.
وی در انتهای سخنان تصریح کرد: امیدوارم شهردار جدید ورامین این تراز را منفی کند، چون خدمات به مردم باید به نحو احسن عرضه شود، اگر خدمات مناسبی به مردم عرضه شود مردم یقینا قدردان هستند پس باید خدمات مناسبی را به مردم عزیزمان عرضه نماییم.1400/10/26
12:39:00
0.0 / 5
295
تگهای خبر: اتو , اقتصاد , توسعه , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین