بلیت رایگان خانه موزه های شهرداری تهران در نوروز

بلیت رایگان خانه موزه های شهرداری تهران در نوروز خشکشوئی آنلاین: رییس ستاد گردشگری شهرداری تهران از فعالیت تمامی موزه های سطح شهر در نوروز آگاهی داد.


به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، مهرشاد کاظمی ضمن اشاره به برگزاری جلسه ای قبل از شروع سال جدید با سازمان میراث فرهنگی بمنظور تعاملی بر بازگشایی موزه های سطح شهر تهران، بیان کرد: در این نشست تاکید شد که تمامی موزه ها در سیزده روز ایام تعطیلات نوروزی برای بازدید عموم باز باشند.
رییس ستاد گردشگری شهرداری تهران در ادامه افزود: موزه دفاع مقدس در وضعیت شیوع ویروس کرونا بیشترین رعایت را بر پروتکلهای بهداشتی داشته است و به طور معمول در روزهای پیک کرونائی غیرفعال بود اما قرار شده است که در روزهای تعطیلات نوروزی برای گردشگران، مسافران نوروزی و شهروندان باز باشد. موزه های رضا عباسی، فرش، ایران باستان، دارآباد و... همگی فعال می باشند.
بگفته کاظمی؛ ۶۴ موزه نیز در زیرمجموعه شهرداری تهران قرار دارد که تمامی این موزه ها هم فعال می باشند.
وی در پاسخ به پرسشی مبنی براینکه آیا قیمت بلیت موزه ها در روزهای نوروز افزایش می یابد یا خیر، توضیح داد: طبق مصوبه شورای اسلامی شهر تهران نرخ بلیت بازدید از موزه از شروع اردیبهشت افزایش می یابد و بازدیدکنندگان می توانند با همان قیمت سال ۱۴۰۰، بلیت موزه ها را تهیه کنند؛ قیمت گذاری در سال ۱۴۰۱ نیز باید در شورای سیاستگذاری تعیین شود.
رییس ستاد گردشگری شهرداری تهران ضمن اشاره به تاکید شهردار تهران بر این که خیلی از موزه های زیر نظر شهرداری تهران (۶۴ موزه) برای بازدید عموم رایگان باشند، اظهار داشت: خانه موزه های شهرداری تهران بصورت رایگان به شهروندان در روزهای نوروز ارائه خدمات می دهند.
بنا براعلام سایت شهر، کاظمی در آخر تصریح کرد: درضمن موزه سیمین و جلال و اخوان ثالث در ۱۳ روز تعطیلات نوروزی رایگان هستند.
منبع:

1401/01/04
14:17:30
0.0 / 5
333
تگهای خبر: آب , بهداشت , خدمات , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین