فرمانده عملیاتی ستاد مقابله با كرونای استان تهران خبر داد:

بستری ۲۲۲ بیمار جدید کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته

بستری ۲۲۲ بیمار جدید کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته خشکشوئی آنلاین: فرمانده عملیاتی ستاد مقابله با کرونای استان تهران از بستری ۲۲۲ بیمار جدید ظرف ۲۴ ساعت گذشته اطلاع داد و اظهار داشت: ۳۸ نفر از این افراد در بخش مراقبت های ویژه بستری شده اند.


به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، علیرضا زالی در انتها جلسه ستاد مقابله با کرونای استان تهران در جمع خبرنگاران در مورد آخرین آمار انتشار کرونا ویروس در تهران اظهار داشت: ظرف ۲۴ ساعت گذشته تعداد مراجعین سرپایی به حدود ۴۲۰۰ نفر رسیده و تعداد افرادی که بستری شده اند در تهران ۷۹۰ نفر است که ۴۸۰ نفر از آنها در بخش مراقبت های ویژه بستری هستند.

زالی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۲۲۲ بیمار بستری شده که ۳۸ نفر از آنها در بخش مراقبت های ویژه بوده اند. همینطور تعداد واکسیناسیون در تهران به ۲۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تزریق رسیده است، بنابراین از همه افرادی که فاقد علایم هستند درخواست می نماییم در اسرع وقت نسبت به تزریق واکسن دُز یادآور اقدام نمایند تا شاهد شکل گیری موج جدیدی نباشیم.

فرمانده عملیاتی ستاد مقابله با کرونای استان تهران در مورد فعالیت مراکز تزریق واکسن هم اظهار داشت: بعد از دستور وزارت بهداشت از روز سه شنبه تعداد مراکز به دو برابر افزایش پیدا کرد و بعضی از مراکز هم در ساعت بعد ازظهر فعال شدند. مجموع مراکز بهداشتی دانشگاه های علوم پزشکی به ۵۲۲ مرکز مستقر برای عرضه خدمات رسیده است.
منبع:

1401/04/25
13:14:47
0.0 / 5
183
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین