تنفس هوای مطلوب در تهران برای پنج روز متوالی

تنفس هوای مطلوب در تهران برای پنج روز متوالی به گزارش خشکشوئی آنلاین بنا بر اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، الان (12 مردادماه) کیفیت هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار دارد و تهران برای پنجمین روز متوالی است که این شرایط را تجربه می کند.به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، بنا بر اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران آلاینده شاخص، اکنون «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۹۹ و کیفیت هوای در وضعیت قابل قبول است.

آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ازن» با میانگین ۱۶۸ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت «ناسالم برای همه» قرار داشت.

غلظت آلاینده ها در ساعت ۸ بامداد امروز افزوده شد و به عدد ۱۰۲ رسید و در وضعیت ناسالم برای گروههای حساس قرار گرفت اما در ساعت ۹ باردیگر به عدد ۹۹ کم شد و در وضعیت قابل قبول قرار گرفت.

گفتنی است که شاخص کیفیت هوا (AQI) به پنج دسته اصلی تقسیم بندی می شود. بر طبق این تقسیم بندی از عدد صفر تا ۵۰ هوا "پاک"، از ۵۱ تا ۱۰۰ هوا "قابل قبول(سالم) یا متوسط"، از ۱۰۱ تا ۱۵۰ هوا "ناسالم برای گروههای حساس"، از ۱۵۱ تا ۲۰۰ هوا "ناسالم برای همه گروه ها"، از ۲۰۱ تا ۳۰۰ هوا "بسیار ناسالم" و از ۳۰۱ تا ۵۰۰ شرایط کیفی هوا "خطرناک" است.منبع:

1401/05/12
10:24:25
0.0 / 5
376
تگهای خبر: تجربه , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین