مدیرفنی شبكه شاد اعلام كرد

پالایش ماهانه ۱۰ میلیون محتوا در شاد

پالایش ماهانه ۱۰ میلیون محتوا در شاد مدیرفنی شبکه شاد با اشاره به این که ماهانه حدود 10 میلیون محتوا را پالایش می نماییم، اظهار داشت: در این میان، محتواها و فایل های غیراخلاقی و شبیه به آن، توسط ماشین شناسایی و توسط کاربر انسانی چک و حذف می شود. همین طور کاربران متخلف اجازه فعالیت در شاد را نخواهند داشت.


علی کاظم زاده در گفت و گو با ایسنا، در پاسخ به پرسشی در خصوص روند فعالیت شبکه شاد در سال تحصیلی جدید اظهار نمود: شاد بازوی فضای مجازی آموزش و پرورش خواهد بود و هر کجا که آموزش و پرورش نیاز داشته باشد می تواند در فضای مجازی از شاد استفاده نماید.
وی ادامه داد: ما آمادگی کامل داریم هر آنچه که آموزش و پرورش در این عرصه نیاز داشته باشد را در اختیارش قرار دهیم.
وی با اعلان اینکه شاد برای سال تحصیلی آینده آمادگی دارد که در صورت آموزش ترکیبی در کنار دانش آموزان و نظام آموزشی کشور باشد و در صورتیکه نیاز به استفاده از شاد برای اجرای کارهای پروشی و فرهنگی باشد، امکان آنرا فراهم آورد، اظهار داشت: برمبنای آنچه که تا کنون مشخص شده فعالیت پرورشی، فرهنگی و برنامه های مکمل آموزش در شاد ادامه پیدا خواهدنمود و دانش آموزان می توانند از آن استفاده کنند.
وی همین طور درباره اینترنت پاک دانش آموزی و فراهم آوردن فضایی ایمن برای استفاده دانش آموزان اظهار نمود: اینترنت پاک، سند صیانت از کودکان و مباحثی از این دست که مدتی است مطرح شده اند همیشه دغدغه ما نیز بوده و هست. از زمان راه اندازی شاد، به این موارد اندیشیده ایم و حتی فراتر از جلسات و کمیسیون ها که درحال بررسی این موضوعات هستند فراهم آوردن فضایی پاک و ایمن برای کودکان را در نظر داشته و سعی کردیم آن اجرا نماییم.
وی افزود: تاییدیه های وزارت آموزش وپرورش، گواه این مطلب و نشان دهنده این است که کار را درست و اصولی پیش می بریم.
وی با اشاره به این که ماهانه حدود ۱۰ میلیون محتوا را پالایش می نماییم اظهار داشت: در این میان، محتواها و فایل های مستهجن، غیراخلاقی و شبیه به آن، توسط ماشین شناسایی و توسط کاربر انسانی چک و حذف می شود. همین طور کاربران متخلف اجازه فعالیت در شاد را نخواهند داشت. اگر کاربر عادی و دانش آموز باشد برمبنای معیارهای اعلامی آموزش و پرورش برای مدتی تعلیق می شود.
وی افزود: مواردی هم داشته ایم که برخی معلمان و مدیران، کانال هایی که داشته اند را در اختیار اشخاص دیگری قرار داده اند و یا اکانت شان به شیوه های کلاهبردارانه، دست شخص دیگری افتاده و کاربری کانال ها تغییر کرده است که با حراست آموزش و پرورش پیگیر حل آن پرونده ها هستیم. برخی کانال ها را برگردانده ایم و یا محتواهای نامناسب را حذف کرده ایم.
وی اشاره کرد: با این همه، اگر سندی درباب استانداردهای استفاده کودکان و نوجوانان از اینترنت در شوراهای عالی و نهادهای بالادستی کشور مصوب شد با آغوش باز استقبال و امادگی خودرا به عنوان نخستین اپلیکیشن که با قشر کودک و نوجوان سروکار دارد اعلام می نماییم که آن سیاست ها را پیاده سازی نماییم. کماینکه تا حالا چنین سیاست هایی را اجرا کرده و متعهد به صیانت از کودکان و نوجوانان بوده ایم.1401/05/20
12:28:52
0.0 / 5
180
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین