در گفت وگو با خشكشوئی آنلاین اعلام شد

سنجش سلامت ۸۷۷ هزار کلاس اولی تاکنون

سنجش سلامت ۸۷۷ هزار کلاس اولی تاکنون خشکشوئی آنلاین: رییس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور آماری از آخرین وضعیت اجرای طرح سنجش سلامت نوآموزان بدو ورود به دبستان ارائه کرد و اظهار داشت که بعد از سنجش اول دبستانی ها، غربالگری کودکان پیش دبستانی پنج سال تمام را شروع خواهیم کرد.


حمید طریفی حسینی در گفتگو با ایسنا، ضمن اشاره به پیشینه ۲۹ ساله طرح سنجش سلامت نوآموزان بدو ورود به دبستان اظهار نمود: ارتقای کیفیت و کارآمدی برنامه های آموزشی و پرورشی، شناسایی خصوصیت ها و توانمندی های دانش آموزان، جلوگیری از بروز معلولیت های ثانویه، مداخلات به هنگام در سنین طلایی رشد و تعیین دقیق جایگاه آموزشی کودکان در ابتدای ورود به مدرسه همچون اهدافی است که در چارچوب اجرای این طرح در نظام آموزش وپرورش دنبال می شود.
وی ادامه داد: امر سنجش سلامت نوآموزان بدو ورود به دبستان برای سال تحصیلی جدید از خرداد ماه شروع شده است. ۱۲۰۰ پایگاه اولیه سنجش، ۸۰۰ پایگاه تخصصی و ۴۲۷ پایگاه سیار ویژه مناطق عشایری و صعب العبور امر سنجش را انجام می دهند.
رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور با اشاره به اینکه پیشبینی می نماییم سال جاری یک میلیون و ۴۶۴ هزار و ۳۰۰ دانش آموز کلاس اولی روانه مدارس شوند اظهار داشت: از این میزان تا ۳۱ مردادماه، برای یک میلیون و ۲۱۸ هزار و ۳۸۹ نوآموز برابر ۸۳ درصد نوبت گیری انجام شده است.
حسینی افزود: از این تعداد سنجش ۸۸۷ هزار و ۲۰ نوآموز (۶۱ درصد ) انجام شده و به خانواده ها اطلاع دادیم که می توانند ثبت نام خویش را قطعی کنند.
وی ضمن اشاره به این که مطابق برنامه ریزی های ما امر سنجش و نوبت گیری ها باید در بازه زمانی ۱۵ تا ۲۰ شهریور تعیین تکلیف شده و به پایان برسد اظهار داشت: بعد از اتمام سنجش کلاس اولی ها، سنجش پیش دبستانی ها را از مهرماه خواهیم داشت.1401/06/04
11:46:06
0.0 / 5
221
تگهای خبر: آموزش , سلامت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین