اخطار نارنجی هواشناسی برای این استانهای جنوبی

اخطار نارنجی هواشناسی برای این استانهای جنوبی به گزارش خشکشوئی آنلاین، ایسنا نوشت: سازمان هواشناسی نسبت رشد ابرهای همرفتی همراه با رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقت و احتمال خیزش گردوخاک از ظهر تا اواخر وقت دوشنبه (۲۸ شهریورماه) در دو استان جنوب کشور اخطار داد.


به گزارش ایسنا، سازمان هواشناسی با صدور هشداری نارنجی رنگ از رشد ابرهای همرفتی همراه با رخداد رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقت و احتمال خیزش گردوخاک از ظهر تا اواخر وقت دوشنبه (۲۸ شهریورماه) در جنوب کرمان، شمال و شرق هرمزگان اطلاع داد.
بر اثر این مخاطرات احتمال جاری شدن روان آب، آبگرفتگی معابر، سیلابی شدن رودخانه های فصلی، صاعقه، خسارت بر اثر باد شدید، در مناطق مستعد همراه با خیزش گردوخاک موقت و احتمال صدمه به صنعت کشاورزی وجود دارد.
سازمان هواشناسی کشور برای پیشگیری از صدمه احتمالی اجتناب از تردد و اسکان در حاشیه و بستر رودخانه های فصلی، عدم تردد عشایر کوچ رو در ارتفاعات و پرهیز از فعالیتهای کوهنوردی را سفارش می کند.
به گزارش ایسنا در اخطار نارنجی رنگ سازمان هواشناسی پیش بیتی می شود که پدیده ای جوی اثرات منفی به دنبال داشته باشد و خسارت های احتمالی را سبب شود. اخطار نارنجی برای آماده باش دستگاههای مسئول برای مقابله با یک پدیده خسارت زا صادر می شود.
۲۳۳۲۳۳

1401/06/29
22:16:03
0.0 / 5
226
تگهای خبر: آب , دستگاه , صنعت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین