مکملی که مرگ و میر را 39 درصد کاهش می دهد

مکملی که مرگ و میر را 39 درصد کاهش می دهد خشکشوئی آنلاین: خراسان رضوی مصرف منظم گلوکزامین همراه با کندرویتین با کاهش مرگ و میر ناشی از بیماری قلبی عروقی و مرگ بهر دلیلی هم راه است.


به نقل از هلث، مصرف روزانه این مکمل به مدت یک سال می تواند میزان مرگ و میر ناشی از بیماریهای قلبی عروقی را تا ۶۵ درصد و مرگ و میر ناشی از همه علل مرگ را تا ۳۹ درصد کم کند.
طبق این مطالعه، گلوکزامین همراه با مکمل کندرویتین به اندازه ورزش منظم در کاهش میزان مرگ و میر کلی مؤثر است اما به این معنا نیست که اگر ورزش های منظم را از دست بدهیم، می توانیم به تنهایی از مزایای سلامتی مشابه استفاده نمائیم.
پروفسور دانا کینگ، محقق ارشد این تحقیق اظهار داشت: آیا این مورد به این معنا است که فقط باید باشگاه ورزشی را رها کنید، یک قرص گلوکزامین بخورید و بجای آن به خانه بروید؟
این چیزی نیست که ما پیشنهاد می کنیم؛ به ورزش کردن ادامه دهید اما این فکر که مصرف یک قرص نیز مفید خواهد بود، جالب است.
کاهش ۶۵ درصدی مرگ و میر ناشی از بیماریهای قلبی عروقی شامل بیماری قلبی است که بزرگترین قاتل شمرده می شود یعنی بیماری عروق کرونر قلب (CHD) و سکته مغزی است.
یکی از دلیلهای احتمالی که گلوکوزامین و کندرویتین می توانند بطور کلی میزان مرگ و میر را کاهش دهند، به تأثیر آنها بر روی سایتوکین های پیش التهابی مربوط می شود.
گلوکزامین و کندرویتین با سرکوب سیتوکین های پیش التهابی (پروتئین های کوچک آزاد شده توسط سلول ها) قادر به کاهش التهاب هستند.
گلوکزامین همراه با کندرویتین یک ترکیب طبیعی است که در بافت های همبند همچون غضروف یافت می شود اما می توان آنها را از صدف ها یا قارچ ها تولید کرد.
گلوکزامین با مکمل های کندرویتین که بدون نسخه به فروش می رسند، محصولات محبوبی برای درمان درد مفاصل و آرتروز هستند.
این مطالعه داده های بررسی ملی سلامت و تغذیه را بر روی ۱۶هزار و ۶۸۶ بزرگسال آمریکایی که ۴۰ سال یا بیشتر داشتند، تحلیل و بررسی کرد.
این مطالعه در مجله آمریکایی Board of Family Medicine انتشار یافته است.
منبع:

1401/07/09
08:40:03
0.0 / 5
176
تگهای خبر: بیماری , تولید , درمان , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین