واکنش چمران به تغییرات مدیریتی در شهرداری تهران

واکنش چمران به تغییرات مدیریتی در شهرداری تهران به گزارش خشکشوئی آنلاین، رئیس شورای شهر تهران ضمن اشاره به تغییرات مدیریتی در شهرداری اظهار داشت: تلاش بیشتر برای خدمت رسانی به مردم مدنظر ما است.


به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، مهدی چمران بامداد امروز در ابتدای جلسه شورای شهر تهران ضمن اشاره به اتفاقاتی که در هفته گذشته رخ داد، اظهار نمود: شاهد بودیم که ایران به مجمع شانگهای پیوست و شاهد پیشرفت های اقتصادی در کشور بودیم که از حالت رشد منفی خارج شده و هرچند اندک اما شاهد رشد اقتصادی هستیم که در رسانه ها به صورت اندک به آن اشاره شد.
او همینطور به پیاده روی عظیم در اربعین اشاره نمود و اظهار داشت: روز شهادت امام رضا (ع) هم بنا به قول مسئولین حدود 5.5 میلیون نفر وارد این شهر شدند که رسیدگی به زائرین خوب بوده است.
چمران ضمن اشاره به سفر رئیس جمهور به مجمع عمومی سازمان ملل سخنرانی وی را شجاعانه خواند و اضافه کرد: نشان دادن عکس حاج قاسم سلیمانی که به دستور مستقیم رئیس جمهور آمریکا کشته شده بود یک اقدام شجاعانه بود.
رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه دشمنان نتوانستند این موفقیت ها را ببینند و با برنامه ریزی حرکت هایی کردند که به اغتشاشات خیابانی در شهرهای مختلف همچون زاهدان انجامید و متاسفانه در حادثه زاهدان معاون اطلاعات سپاه این شهر و مردم شریف نمازگزار و کسبه به شهادت رسیدند که به آنها تسلیت می گوییم، خاطرنشان کرد: به هر حال آنچه که رخ داده را بازگو یا تحلیل نمی کنم؛ اما تحرکاتی از آن سوی مرزها شروع شده و افرادی فریب خورده و وارد میدان شدند هرچند که با حضور میلیونی مردم در مقابله با اغتشاشات بار دیگر خوش خیالی و خام خیالی دشمنان که بیشتر از 40 سال است که بر طبل تبلیغات شوم می زنند، راه به جایی نبرده و به جایی هم نمی رسد، چون که مردم اجازه نمی دهند انقلاب بزرگ و بی نظیرشان با برنامه ریزی خشن و داعش وارانه عده ای از بین برود.
وی افزود: البته به خودمان و مسؤلان فرهنگی کشور اخطار می دهیم که نباید از کنار جوانان به سادگی بگذرند و آنها را رها کنند که این گونه در دامن فریب نیفتند و باید از لحاظ فرهنگی به آنها کمک کرد.
رئیس شورای شهر تهران ضمن اشاره به تغییرات مدیریتی در شهرداری تهران اظهار نمود: امیدوارم این تغییرات باعث بهتر شدن و اثربخش تر شدن اقدامات شود و آنچه که مدنظر ما است تلاش بیشتر برای خدمت رسانی به مردم است.
چمران همینطور از جوانان خواست که به مناسبت هفته سالمند هوای سالمندان را داشته باشند و ضمن اشاره به روز همبستگی با کودکان فلسطینی اظهار داشت: کودک هفت ساله ای که در مقابل سربازان اسرائیلی جان خویش را از دست داد اتفاقی است که در دنیای کنونی از آن حرفی زده نمی گردد چون که آمریکا و اسرائیل پشت آنها هستند؛ اما در جاهای دیگر مباحثی که هنوز علت آنها معلوم نیست بعنوان دست آویزی عَلَم می شود.
1401/07/10
11:25:52
0.0 / 5
129
تگهای خبر: اقتصاد , شهردار , شهرداری , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین