تازه ترین آمار مبتلایان و فوت شدگان کرونا در جهان

تازه ترین آمار مبتلایان و فوت شدگان کرونا در جهان خشکشوئی آنلاین: بنابر تازه ترین آمار رسمی همه گیری کرونا، مجموع مبتلایان به بیماری کووید-19 در جهان تا حالا به 652 میلیون و 255 هزار و 246 نفر رسیده و مرگ شش میلیون و 654 هزار و 425 بیمار کووید- 19 نیز تایید شده است.


به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، همین طور بر طبق جدول جهانی "ورلداُمتر"، آمریکا با بیش از ۱۰۱ میلیون مبتلا و عبور از ۱.۱ میلیون قربانی همچنان در صدر لیست کشورهای درگیر با این بیماری قرار دارد.
در اروپا نیز الان فرانسه با ثبت بیش از ۳۸ میلیون مبتلا تا این لحظه رکورددار مبتلاشدن در میان کشورهای قاره سبز است و روسیه با گذشتن از آمار ۳۹۲ هزار قربانی، الان بالاترین رقم مرگ و میر کرونائی را در بین کشورهای اروپایی دارد.
بنابر جدول به روز شده در پایگاه اطلاع رسانی "ورلداُمتر"، شمار مبتلایان و قربانیان این بیماری در ۱۰ کشوری که بر اساس گزارش های رسمی بالاترین آمارها را تا حالا داشته اند تا بامداد امروز (جمعه) به ترتیب به شرح زیر است:
# نام کشور مجموع مبتلایان مجموع فوت شدگان ۱ ایالات متحده ۱۰۱، ۲۱۳، ۶۳۸ ۱، ۱۰۹، ۳۹۴ ۲ هند ۴۴، ۶۷۵، ۵۰۹ ۵۳۰، ۶۵۳ ۳ فرانسه ۳۸، ۳۳۱، ۴۳۰ ۱۵۹، ۵۱۷ ۴ آلمان ۳۶، ۷۲۶، ۰۶۱ ۱۵۸، ۸۵۱ ۵ برزیل ۳۵، ۵۶۳، ۰۴۴ ۶۹۰، ۷۳۹ ۶ کره جنوبی ۲۷، ۶۱۱، ۵۵۵ ۳۰، ۹۷۵ ۷ ژاپن ۲۵، ۶۸۷، ۷۹۸ ۵۱، ۰۶۲ ۸ ایتالیا ۲۴، ۴۸۸، ۰۸۰ ۱۸۱، ۷۳۳ ۹ انگلیس ۲۴، ۰۲۴، ۷۴۶ ۱۹۷، ۲۵۳ ۱۰ روسیه ۲۱، ۶۴۳، ۱۹۴ ۳۹۲، ۴۵۴
همین طور ایران با مجموع هفت میلیون و ۵۶۰ هزار و ۴۸ مورد مبتلاشدن و ۱۴۴ هزار و ۶۵۱ مورد فوت ناشی از بیماری کووید-۱۹ هم اکنون در رتبه هجدهم در جدول جهانی کرونا قرار دارد.
روند افزایش آمار مبتلاشدن به بیماری کووید-۱۹ که تا حالا در ۲۲۸ کشور و منطقه در جهان شیوع یافته، ادامه دارد و این بیماری همچنان در دنیا قربانی می گیرد.
منبع:

1401/09/18
12:54:33
0.0 / 5
379
تگهای خبر: بیماری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین