شروع هفته با ترافیک پرحجم صبحگاهی در تهران

شروع هفته با ترافیک پرحجم صبحگاهی در تهران به گزارش خشکشوئی آنلاین، رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با تشریح وضعیت ترافیک صبحگاهی پایتخت در نخستین روزهفته از آمادگی پلیس برای مدیریت ترافیک عصرگاهی پایتخت اطلاع داد.


سرهنگ علی اصغر شریفی در گفتگو با ایسنا، در رابطه با وضعیت ترافیک صبحگاهی معابر تهران در روز شنبه، اظهار داشت: بامداد امروز شاهد ترافیک پرحجم صبحگاهی در عمده مسیرهای بزرگراهی پایتخت و بخصوص مسیرهای منتهی به مرکز و شمال تهران بودیم. البته در حال حاضر از حجم ترددها کاسته شده است.
وی افزود: بر مبنای رصد انجام شده از جانب مرکز هوشمند کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ بامداد امروز شاهد ترافیک پرحجم و سنگین در بزرگراه شهید همت در راه غرب به شرق از محدوده جنت آباد، بزرگراه شهید حکیم درمسیر غرب به شرق از محدوده بزرگراه شهید ستاری، بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی به سمت شرق از محدوده بزرگراه شهید ستاری، بزرگراه شیخ فضل الله نوری در راه غرب به شرق از محدوده بزرگراه محمدعلی جناح بودیم.
شریفی با اشاره به اینکه در بزرگراه شهید زین الدین در راه شرق به غرب از تقاطع بزرگراه شهید صیادشیرازی و بزرگراه شهید بابایی در راه شرق به غرب از محدوده بزرگراه امام علی (ع) هم ترافیک پرحجم بود، اظهار داشت: در بزرگراه یادگار امام (ره) در راه جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه امام علی (ع) در راه جنوب به شمال از گلشن دوست، بزرگراه صدر در راه شرق به غرب از میدان نوبنیاد، بزرگراه شهید سلیمانی در راه شرق به غرب از پیش از پل بزرگراه شهید صیادشیرازی هم شاهد حجم بالای تردد صبحگاهی بودیم.
رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اشاره به اینکه در راه جنوب به شمال بزرگراه شهید نواب صفوی از انتهای بزرگراه شهید چراغی تا ورودی تونل توحید هم ترافیک سنگین بود، اظهار داشت: در امتداد همین مسیر ترافیک پرحجم و نیمه سنگین در راه جنوب به شمال بزرگراه شهید چمران حدفاصل بزرگراه های شهید حکیم تا شهید همت وجود داشت.
وی با اشاره به اینکه در راه غرب به شرق جاده مخصوص از میدان گل ها و در راه غرب به شرق آزادراه از چیتگر و آزادگان بار ترافیکی صبحگاهی وجود داشت، اظهار داشت: در بزرگراه اشرفی اصفهانی، بزرگراه جلال آل احمد، بزرگراه امام علی (ع)، بزرگراه شهید مدرس و... هم شاهد ترافیک پرحجم صبحگاهی بودیم.
شریفی در رابطه با وضعیت ترافیکی معابر داخلی هم اظهار داشت: در خیابان آزادی مسیرغرب به شرق از شهیدان، خیابان جانبازان از میدان امام رضا (ع)، خیابان ولیعصر حدفاصل پارک تا میدان تجریش، خیابان کارگر جنوبی، خیابان ستارخان و... هم ترافیک پرحجم صبحگاهی را شاهد بودیم.
وی با اشاره به اینکه تیم های پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از آغاز بامداد در تمامی تقاطع ها و معابر و میادین شهر تهران مستقر بودند، اظهار داشت: با عنایت به فعالیت مدارس پیشبینی می شود که در هنگام تعطیلی مدارس شاهد افزایش حجم ترافیک در معابر و بخصوص در اطراف مدارس باشیم. همینطور آمادگی لازم برای ترافیک عصرگاهی وجود دارد و ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی برای عصر امروز هم در معابر مستقر خواهند بود.
رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به اینکه پیشبینی می شود که از حوالی ساعت ۱۶ امروز ترافیک عصرگاهی شروع شده و تا حدود ساعت ۲۰ ادامه داشته باشد، اظهار داشت: از شهروندان میخواهم که از تردد غیرضروری در ساعات پیک ترافیک پرهیز کنند. همینطور تا جای ممکن از ناوگان حمل و نقل عمومی برای تردد در سطح شهر استفاده نمایند.1401/11/08
12:10:03
0.0 / 5
339
تگهای خبر: آب , پلیس , شهروندان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین