معلمان پایه ریز تمدن نوین هستند

معلمان پایه ریز تمدن نوین هستند به گزارش خشکشوئی آنلاین، جانشین رئیس سازمان بسیج فرهنگیان با اشاره به اینکه معلمان پایه ریز تمدن نوین هستند اظهار داشت: انقلاب انسان سازی در کلاس درس رقم می خورد و بنابراین از معلمان درخواست می کنم که نهضت روایت ها را دست بگیرند، اگر شما معلمان روایتگری نکنید به تعبیر مقام معظم رهبری دیگران روایت سازی می کنند.


به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، عباس ارغوانی در آیین اختتامیه هفدهمین جشنواره علمی پژوهشی فرهنگیان که در ساختمان مرکزی وزرات آموزش و پرورش برگزار شد با اشاره به اینکه فراخوان هفدهمین جشنواره علمی پژوهشی فرهنگیان در تابستان منتشر و تکیه گاه علمی این جشنواره دانشگاه فرهنگیان بود اظهار داشت: مأموریت داریم ملهم از کلام ولایت به ارتقای کارآمدی آموزش و پرورش کمک نماییم. مأموریت آموزش و پرورش، کارآمدی و ساختن نسل است.

وی ادامه داد: خیر و شر هر جامعه ای در مدرسه رقم می خورد و کلیدی ترین عنصر آن، معلم است. معلمان قدر تلاش ها و زحمات خویش را نمی دانند. بنا به برخی اظهارات 54 کشور در اغتشاشات پاییز نقش داشتند و دو سه کشور پس کشیدند و در نهایت 48 کشور پای براندازی نظام ماندند و امید بسته بودند که به ساحت مقدس معلم و دانش آموز چنگ بیندازند و در بعضی جاها موفق شده بودند.

ارغوانی با اشاره به اینکه در همایش های چند هزار نفری جشن فرشته ها چنان ضربه ای به نظام استکباری و دشمنان وارد کرد که دست و پا زدند تا چکار کنند که این سلسله مسمومیت های ساختگی و تصنعی را ایجاد کردند اظهار داشت: گفته شده است ۱۰۰ نفر در این جریانات دستگیر شدند. چون یک قدم و یک نفس معلم تأثیر دارد که تمام سلسله محاسبات دقیق و متقن نظام استکباری را به هم بریزد.

وی افزود: معلمان پایه ریز تمدن نوین هستند. نهضت روایت بوجود آورده ایم و دوشنبه های هر هفته جلساتی در این حوزه برگزار می گردد. انقلاب انسان سازی در کلاس درس رقم می خورد، از معلمان درخواست می کنم که نهضت روایت ها را شما دست بگیرید، اگر شما روایتگری نکنید به تعبیر رهبری دیگران روایت سازی می کنند.

منبع:

1401/12/22
12:26:38
0.0 / 5
157
تگهای خبر: آموزش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین