نكات مهم در شست و شوی شلوار جین

نكات مهم در شست و شوی شلوار جین خشكشوئی آنلاین: در این مطلب اشتباهات رایج و نكات مهم در شست و شوی شلوار جین را برای شما عزیزان توضیح می دهیم.


شستن آن ها به سمت رو: برای كاهش احتمال از بین رفتن رنگ لباس ها بر اثر شست و شو، قبل از قرار دادن شلوارها داخل لباس شویی، آن ها را برعكس كنید و تا زمان خارج كردن از خشك كن نیز بگذارید برعكس بمانند. همچنین تمامی زیپ ها و دكمه ها را ببندید.
قرار دادن تعداد زیادی شلوار در یك نوبت شست و شو: درست است كه هرچه در یك نوبت شست و شو لباس بیشتری در ماشین لباس شویی بریزید، كار شما سریع تر تمام می شود، اما فراموش نكنید هرچه تعداد لباس ها بیشتر باشد لباس های شما با سایش و پارگی بیشتری مواجه می شوند. وقتی فضای كافی برای حركت نباشد، زیپ ها و قفل ها ممكن است پاره شوند و دوخت ها نیز ممكن است شكافته شوند. لباس های شما باید آزادانه در ماشین بچرخند و غلت بخورند تا كاملاً تمیز و خشك شوند و در هم گیر كرده و گره خورده از ماشین بیرون نیایند.
شست و شو با آب داغ: برنامه شستن لباس های معمولی را در ماشین لباسشویی اجرا و با آب سرد شست و شو را شروع كنید. چرا كه آب داغ پارچه شلوار جین شما را زودتر پوسیده می كند.
عدم استفاده از نرم كننده لباس: شلوار جین را با لباس های تقریبا همرنگ آن داخل ماشین لباسشویی بیندازید و از نحوه رنگ دهی لباس های دیگر مطمئن شوید. پودر ماشین را داخل آن بریزید و حتما از نرم كننده لباس استفاده كنید.
آویزان كردن در آفتاب: بعد از اتمام شست و شو، شلوار جین را در سایه آویزان كنید. اگر هوای آزاد را برای خشك كردن شلوار جین در نظر بگیرید، بسیار عالی خواهد بود.
اتوی مستقیم شلوار جین: برای اتو كردن شلوار جین از بخار استفاده كنید و از تماس اتوی مستقیم با شلوار جین خودداری كنید.
1396/04/11
20:34:27
5.0 / 5
5388
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین