تصادف اتوبوس و كامیون در تهران

تصادف اتوبوس و كامیون در تهران به گزارش خشكشوئی آنلاین سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از تصادف میان یك دستگاه اتوبوس و كامیون در بزرگراه فتح اطلاع داد.سید جلال ملكی در گفت وگو با ایسنا، دراین باره اظهار داشت: در ساعت 13: 15 امروز خبر برخورد دوستگاه خودرو در مسیر غرب به شرق بزرگراه فتح نرسیده به میدان شیر پاستوریزه به سامانه 125 اطلاع داده شد كه درپی آن ستاد فرماندهی آتش نشانان دو ایستگاه را به محل حادثه اعزام كرد.

وی با اشاره به حضور آتش نشانان در محل حادثه اضافه كرد: بعد از حضور عوامل آتش نشانی در محل مشاهده شد كه دو دستگاه خودرو شامل یك دستگاه اتوبوس شخصی به قسمت عقب یك كامیون برخورد كرده و درپی آن كامیون از مسیر خود منحرف شده و چرخ های جلوی آن داخل جوی آب افتاده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اشاره به اینكه اتوبوس دارای حدود 13 تن مسافر بود، اظهار داشت: تمامی مسافران از اتوبوس خارج شدند كه دراین میان دو خانم میانسال دچار مصدومیت شده و به شكل سرپایی خدمات درمانی دریافت كردند.

ملكی از محبوس شدن راننده اتوبوس در كابین اطلاع داد و اظهار داشت: با عنایت به شدت حادثه راننده اتوبوس داخل كابین محبوس شده بود كه آتش نشانان با استفاده از تجهیزات هیدرولیكی اقدام به برش كابین كرده و پاهای راننده را از داخل كابین آزاد كردند.

وی با اشاره به اینكه این اتوبوس سرویس پرسنل یكی از شركت های خارج از تهران بود، اضافه كرد: در پی این حادثه، ترافیك سنگینی در این محور بوجود آمده بود كه با كمك عوامل راهور مسیربازگشایی و خودروها به حاشیه امن مسیر منتقل شدند.

ملكی با اشاره به اینكه علت این حادثه از جانب كارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی در دست بررسی است، اظهاركرد: آتش نشانان بعد از ایمن سازی محل در ساعت 13: 49 به عملیات خود خاتمه دادند. 

1396/09/04
22:54:29
5.0 / 5
4647
تگهای خبر: اتوبوس , خدمات , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین