با حكم محمدعلی نجفی صورت گرفت

انتصاب جدید در شهرداری تهران

انتصاب جدید در شهرداری تهران به گزارش خشكشوئی آنلاین شهردار تهران در حكمی رئیس مركز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران را منصوب نمود.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، محمدعلی نجفی امروز با صدور حكمی برای دكتر محمدرضا جوادی یگانه او را كه پیش از این رئیس پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات وزارت ارشاد بود به عنوان رئیس مركز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران منصوب نمود.
در حكم شهردار تهران برای جوادی یگانه كه در كانال تلگرام نجفی مدیا انتشار یافته، آمده است: " نظر به تخصص، تعهد و شایستگی های علمی و مدیریتی جنابعالی، شما را به عنوان رئیس مركز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران منصوب می كنم و امید است با تمركز بر نیازهای مطالعاتی و پژوهشی نظام مدیریت شهری، به توسعه و تعمیق فعالیت های آن مركز با تاكید بر ماموریت های زیر اهتمام بورزید:
۱- ارتباط و همكاری موثر با دانشگاه ها و سازمانهای پژوهشی معتبر كشور و بهره گیری از طرفیت علمی و پژوهشی آنها
۲- تولید شبكه فراگیر مطالعات و پژوهشهای شهری با همكاری كنشگران و دست اندركاران مدیریت شهری و انتشار عمومی دستاوردهای پژوهشی مركز
۳- تمركز ویژه بر مطالعات سیاست پژوهی، اقدام پژوهی، ارزیابی برنامه ها، سیاستها و تولید گزارش های سیاستگذاری، مدیریتی و كاربردی
۴- توجه جدی به شفافیت، حرفه ای بودن و اعتبار علمی، تولید فضای رقابت و حمایت از نخبگان و پژوهشگران جوان
۵- توسعه همكاری های بین المللی و بهره گیری موٹر از تجارب و دستاوردهای مالی سازمانها و مجامع علمی بین المللی
انتظار می رود مجموعه سیاست ها و فعالیت های حوزه تحت تصدی خویش را بر مبنای اسناد فرادست و برنامه های مصوب شهرداری تهران و برنامه های اعلان شده اینجانب برای اداره شهر، تنظیم و با همكاری و مشاركت معاونان و مدیران تحت نظر شهردار و همفكری و همراهی مجموعه بزرگ و پرارزش مدیران، كارشناسان و كاركنان شهرداری تنظیم و دنبال فرمایید.
از درگاه خداوند متعال دوام توفیق جنابعالی را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی، تحقق منویات مقام معظم رهبری، پیشرفت و آبادانی تهران و تأمین آسایش و آرامش شهروندان عزیز مسالت دارم. "


 

1396/09/05
01:48:06
5.0 / 5
4790
تگهای خبر: شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین