نماینده وزیر بهداشت در مناطق زلزله زده

نماینده وزیر بهداشت در مناطق زلزله زده به گزارش خشكشوئی آنلاین وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشكی در حكمی دكتر طیب قدیمی را بعنوان نماینده تام الاختیار خود در امر بازسازی و نوسازی مراكز بهداشتی و درمانی صدمه دیده و تخریب شده و نظارت بر عرضه خدمات بهداشتی ـ درمانی مورد نیاز در این مناطق منصوب نمود.به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، به باعث این ابلاغ، همه معاونان و مدیران وزارت بهداشت و روسای دانشگاه های علوم پزشكی سراسر كشور موظف شدند، نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت را در انجام این مسئولیت خطیر همراهی كنند.

همچنین در این ابلاغ، وزیر بهداشت ابراز امیدواری كرده است با انجام مأموریتهای محوله، حد نصاب جدیدی از دقت و سرعت، مشابه روزهای اولین این حادثه غم بار، در تاریخ سلامت كشور ثبت گردد و حاصل این اقدامات، رضایت و آرامش بیش از پیش هموطنان زلزله زده و مصیبت دیده باشد.

متن این حكم به شرح زیر است:

جناب آقای دكتر طیب قدیمی

دانشیار محترم دانشگاه علوم پزشكی و خدمات بهداشتی، درمانی ایرانبا توجه به پشت سر گذاشتن اولین مرحله عرضه خدمات به هموطنان عزیز ساكن مناطق زلزله زده و با عنایت به تجربیات ارزشمند جنابعالی، به باعث این حكم بعنوان نماینده تام الاختیار این جانب در امر بازسازی و نوسازی مراكز بهداشتی و درمانی صدمه دیده و تخریب شده و نظارت بر عرضه خدمات بهداشتی، درمانی مورد نیاز در این مناطق منصوب می شوید.

امیدوارم ضمن هماهنگی كامل با رئیس محترم دانشگاه علوم پزشكی و خدمات بهداشتی، درمانی كرمانشاه، مدیران استانی و منطقه ای و سایر ارگان ها و بهره گیری از امكانات و اعتبارات ستاد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی و همراهی رؤسای محترم دانشگاه های علوم پزشكی سراسر كشور، این مأموریت را به نحو احسن به انجام رسانید؛ چنان كه حد نصاب جدیدی از دقت و سرعت، مشابه روزهای اولین این حادثه غم بار، در تاریخ سلامت كشور ثبت گردد و ان شاءا... حاصل این اقدامات، رضایت و آرامش بیش از پیش هموطنان زلزله زده و مصیبت دیده باشد.

بدیهی است كلیه معاونان و مدیران وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی و رؤسای دانشگاه های علوم پزشكی، شما را در انجام این مسئولیت خطیر همراهی خواهند كرد. موفقیت و سربلندی آن برادر ارجمند را از خداوند منان خواهانم.

براساس گزارش وبدا، دكتر طیب قدیمی، فوق تخصص جراحی ترمیمی و پلاستیك و دانشیار دانشگاه علوم پزشكی ایران است كه به مدت 10 سال ریاست دانشگاه علوم پزشكی كردستان را بر عهده داشته است و هم اكنون قائم مقام و معاون اجرایی معاونت درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی است. 

1396/09/08
20:35:02
5.0 / 5
5418
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین