میزان آلاینده ذرات معلق در استان تهران

میزان آلاینده ذرات معلق در استان تهران به گزارش خشكشوئی آنلاین معاون نظارت و پایش حفاظت محیط زیست استان تهران در حاشیه بازدید خود از برخی ایستگاه های سنجش آلودگی هوای استان تهران از آخرین وضعیت كیفیت هوای شهرستان های استان طی ۲۴ ساعت گذشته اطلاع داد.به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، محمد رستگاری اظهار داشت: برپایه اطلاعات دریافت شده از ایستگاه های سنجش آلودگی هوای استان تهران در خلال ۲۴ ساعت گذشته منتهی به ساعت ۱۱ امروز بامداد ( ۲۸ آذر) در شهرستان شهریار، میانگین شاخص آلاینده ذرات معلق با قطر كمتر از ۲. ۵میكرون بر روی عدد ۱۶۷ قرار دارد.

وی به كیفیت هوای شهرستان پاكدشت اشاره نمود و اظهار داشت: میانگین شاخص آلاینده ذرات معلق با قطر كمتر از ۲. ۵ میكرون در این شهرستان ۱۶۴ بوده است.

رستگاری با اشاره به اینكه در شهرستان باقرشهر میانگین شاخص آلاینده ذرات معلق با قطر كمتر از ۲. ۵ میكرون ۱۷۸ بوده است، اظهار نمود: در شهرستان اسلامشهر هم میانگین شاخص ذرات معلق كمتر از ۲. ۵ میكرون ۱۱۱ بوده است.

وی ادامه داد: شهرستان لواسانات هم از میانگین شاخص آلاینده ذرات معلق كمتر از ۲. ۵ میكرون با عدد ۱۶۶ برخوردار بوده است.

معاون نظارت و پایش حفاظت محیط زیست استان تهران در ادامه به شهرستان پردیس اشاره نمود و اضافه كرد: در این شهرستان میانگین شاخص آلاینده ذرات معلق با قطر كمتر ۲. ۵ میكرون عدد ۱۰۶ را نشان داده است.

وی خاطرنشان كرد: شهرستان ورامین هم از میانگین شاخص آلاینده ذرات معلق كمتر از ۲. ۵ میكرون ۱۷۷ برخوردار می باشد.

رستگاری با اشاره به اینكه در شهرستان ری میانگین شاخص این آلاینده ۱۸۴ است، اظهاركرد: از نظر شاخص ذرات معلق با قطر كمتر از ۲. ۵ میكرون شهرستان ری با شاخص ۱۸۴ دارای بالاترین عدد و شهرستان پردیس با شاخص ۱۰۶ دارای پایین ترین عدد بوده است.

همچنین بر مبنای گزارش سایت محیط زیست استان تهران، شهر تهران هم امروز در وضعیت ناسالم و میانگین ذرات معلق با قطر كمتر از ۲. ۵ میكرون هم ۱۵۱ بود. 

1396/09/28
17:29:47
5.0 / 5
5511
تگهای خبر: محیط زیست , هوا , آلودگی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین