در دیدار با خانواده شهید تهرانی مقدم مطرح شد

روایت وزیر بهداشت از قدرت موشكی ایران

روایت وزیر بهداشت از قدرت موشكی ایران به گزارش خشكشوئی آنلاین وزیر بهداشت با حضور در منزل شهید تهرانی مقدم با خانواده وی دیدار و گفتگو نمود.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، دكتر سیدحسن هاشمی در این دیدار با اشاره به اینكه با وجود اجرای طرح تحول سلامت اما هنوز در این حوزه با آنچه در تراز انقلاب اسلامی است، فاصله داریم، اضافه كرد: امیدواریم در شان مردم و انقلاب اسلامی در جهت رفع نیازها و گرفتاری های مردم تلاش نماییم.
وزیر بهداشت خاطرنشان كرد: حوزه سلامت با روح و روان مردم هم سر و كار دارد و حساس است و امیدواریم در كار دولت و مجلس گشایش تولید و مشكلات مردم برطرف شود.
هاشمی تصریح كرد: ترامپ و قدرت های سلطه گر از دستاوردهای شهید تهرانی مقدم، نگران هستند، البته مقدمه آن، ایمان و باور مردم است اما در بخش سخت افزاری اقدامات بی نظیری انجام شده است و امام راحل هم می فرمودند هر كسی در هر مسئولیتی اگر وظیفه اش را به درستی انجام دهد، تكلیف از او ساقط است.
بنابر اعلام وبدا، خانم حیدری - همسر شهید تهرانی مقدم هم در این دیدار از وزیر بهداشت بعنوان یكی از مردان با همت، فعال و تلاشگر كشور یاد كرد و اظهار داشت: جامعه به مردان بزرگی كه جلوتر از خود و زمان شان حركت می كنند، نیاز دارد و چشم امید مردم به این مسئولان است.
وی تصریح كرد: خوشبختانه در حوزه سلامت و بیمه همگانی اقدامات بسیار ارزشمندی انجام شده و مردم رضایت دارند. در حوزه سلامت تحول خوبی بوجود آمده و امیدواریم كه این تحولات، پایدار باشد.
همسر شهید تهرانی مقدم خاطرنشان كرد: شهید تهرانی مقدم هم فعال و تلاشگر بودند و نگاه و تدبیر ایشان، جلوتر از زمان خودشان بود و افتخار ما این است كه دستاوردهای شهید تهرانی مقدم توانسته جلوی قلدری ترامپ را بگیرد.
خانم حیدری در انتها اظهار داشت: امیدواریم مسئولانی كه فرصت خدمت پیدا كرده اند، فقط در زمان خودشان نباشند و چند دهه آینده را در نظر داشته باشند.
وزیر بهداشت همینطور در حاشیه دیدار با خانواده شهید حسن تهرانی مقدم، تصریح كرد: شهید تهرانی مقدم، خودباوری داشتند و اقدامات ایشان برای انقلاب در كل جهان اسلام، بسیار پرارزش بوده است.
وزیر بهداشت خاطرنشان كرد: اگر امروز در دنیا با قدرت صحبت می نماییم، بخشی از آن مدیون نوآوری های شهید تهرانی مقدم و همكاران ایشان در صنعت دفاعی و موشكی است و امیدواریم كه این راه همچنان پرفروغ ادامه داشته باشد و بطور قطع روح آن شهید بزرگوار بر اعمال و رفتار ما حاضر و ناظر است.
هاشمی خاطرنشان كرد: بعنوان یك ایرانی افتخار می كنم كه ایران در قلب خود توانسته چنین شخصیت هایی را پرورش دهد و خانواده ایشان هم روح بزرگی دارند و به آینده كشور بسیار امیدوار هستند؛ باآنكه كه یكی از آنها از نظر جسمانی در میان ما نیست و این برای ما بسیار عبرت آموز است و كمك می نماید به گام هایی كه باید برای خدمت به كشور و مردم برداریم.
وزیر بهداشت با اشاره به اینكه تردیدی نیست كه بخشی از قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران مدیون تلاش های شخصیت هایی همچون شهید تهرانی مقدم است، اضافه كرد: پس از ایمان، هشیاری و وحدت مردم، مهم ترین عامل بازدارندگی ایران در بخش سخت افزاری، صنعت موشكی است و بخش های ناپیدایی هم وجود دارد كه بهره برداری خواهد شد.
هاشمی تصریح كرد: دشمنان مردم و انقلاب اسلامی می دانند كه نمی توانند بخشی از نیات شیطانی خویش را عملی كنند و قدرت موشكی ایران در دوران دفاع مقدس و بعد از آن، بازدارنده بوده است و دشمنان جهانی ایران هم از آن نگران و ناراحت هستند.


 

1396/10/25
15:03:51
5.0 / 5
5493
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین