آزار و اذیت پسران نوجوان تهرانی در كانال آب بعلاوه عكس

آزار و اذیت پسران نوجوان تهرانی در كانال آب بعلاوه عكس خشكشوئی آنلاین: معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری مردی كه با خودروی پدر و مادرش اقدام به تهدید پسران نوجوان و آزار و اذیتشان در كانال آب كرده بود، خبرداد.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، در ساعت ۱۴ روز ۲۷ دی ماه با استفاده از مركز فوریت های پلیسی ۱۱۰ به كلانتری ۱۲۶ تهرانپارس اعلام گردید كه تعدادی از كسبه و اهالی خیابان اردیبهشت شمالی، پسر نوجوانی حدودا ۱۳ساله را از داخل كانال آب سرپوشیده واقع در این خیابان بیرون كشیده و این پسر به آنها عنوان گفته كه توسط مردی ناشناس مورد تهدید و نهایتا آزار و اذیت قرار گرفته است.

با حضور مأموران در محل و انجام تحقیقات اولیه، پسر نوجوان به آنها اظهار داشت: فردی ناشناس با یك دستگاه خودرو پراید سفیدرنگ مرا از مقابل پارك پلیس و به بهانه كمك كردن به مادربزرگش سوار ماشین كرد و به نشانی كانال آب در خیابان اردیبهشت شمالی آورد ؛ با تهدید و فریب مرا به داخل كانال كشاند و در آنجا مرا مورد آزار و اذیت قرار داد.

با تشكیل پرونده مقدماتی با مبحث "آزار و اذیت جنسی" و بعد از تأیید مبحث از جانب پزشكی قانونی، پرونده به دستور بازجو شعبه نهم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت و پسر ۱۳ ساله كه به همراه پدرش به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ مراجعه نموده بود، در اظهاراتش به كارآگاهان اظهار داشت: بعد از تعطیلی مدرسه در حال بازگشت به منزل بودم ؛ دقیقا نبش كوچه ۲۱۸ شرقی، مرد جوانی جلوی مرا گرفت و اظهار داشت كه برای مادربزرگش گل و گلدان خریداری نموده و به این بهانه از من خواهش كرد تا برای تحویل آنها به وی كمك كنم. با این مرد جوان به راه افتاده و با استفاده از پل هوایی به سمت دیگر اتوبان شهید زین الدین رفتیم و دقیقا در مقابل پارك پلیس سوار یك دستگاه پراید سفیدرنگ با شیشه های دودی شدیم ؛ آنجا بود كه با چاقو مرا تهدید كرد كه اگر صحبتی بكنم مرا خواهد كشت و بعد از آن به راه افتاد. بعد از طی مسیری به داخل خیابان اردیبهشت شمالی در محدوده سراج رفت ؛ در آنجا ماشین را كنار خیابان پارك كرد ؛ بعد از پیاده شدن از ماشین، مرا با استفاده از یك روزنه باریك به داخل كانال آب كاملا تاریك برد و مورد آزار و اذیت قرار داد.

پرونده ای مشابه اینبار در محدوده جنگل لویزان

با توجه به اظهارات نوجوان ۱۳ ساله در خصوص سوار شدنش به یك پراید سفید رنگ با شیشه های دودی، كارآگاهان اطمینان پیدا كردند كه متهم پرونده اخیر به احتمال فراوان می بایست متهم پرونده مشابه دیگری باشد كه در آن پرونده هم مردی جوان با مشخصات ظاهری مشابه ( قد بلند، حدودا ۲۵ الی ۳۰ ساله ) با فریب پسری ۱۱ ساله او را با یك دستگاه خودرو پراید سفید رنگ هاچ بك با شیشه های دودی به محدوده پارك جنگلی لویزان در ۳۵ متری استقلال كشانده و مورد آزار و اذیت قرار داده است.
پدر این نوجوان ۱۱ ساله در شكایت خود به كارآگاهان گفته بود كه در ساعت ۲۲: ۳۰ روز ۲۵ آذر روبروی پارك پلیس، پسرم منتظر من ایستاده بود تا بعد از خرید ساندویچ به دنبالش رفته تا به خانه برویم ؛ طبق گفته فرزندم در همین زمان كوتاه مردی جوان نزدیك او شده و به او گفته است كه می خواهد یك گلدان را برای مادربزرگش ببرد ؛ به این بهانه پسرم را به داخل كوچه ای خلوت كشانده و در آنجا با تهدید او را سوار یك پراید سفیدرنگ هاچ بك با شیشه های دودی كرد. پسرم را در كوچه و پس كوچه ها چرخانده تا نهایتا به جنگل لویزان در محدوده ۳۵ متری استقلال برد و در آنجا با تهدید و فشار، پسرم را مورد آزار قرار داده است. متهم در این مدت او را تهدید كرده است كه اگر داد و فریاد كند گردنش را می شكند ؛ بعد از آن سوار ماشین پراید شده و از محل متواری شده است.

با توجه به حساسیت پرونده، كارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی با انجام تحقیقات میدانی و بررسی دقیق دوربین های مداربسته، محل سواركردن پسرهای نوجوان و همینطور محل های ارتكاب جنایت آزار و اذیت جنسی، سرانجام موفق به شناسایی خودرو پراید سفید رنگ هاچ بك با شیشه های دودی به شماره پلاك معلوم شدند.
با شناسایی خودرو، كارآگاهان اطلاع پیدا كردند كه مالك فردی حدودا ۶۰ ساله است اما خودرو در اختیار پسر ۲۵ ساله اش به نام "ایمان" قرار دارد ؛ در ادامه تصاویر ایمان از سیستم جامع پلیس استخراج شد و بعد از شناسایی تصویر وی از جانب شكات پرونده، بعنوان متهم تحت تعقیب هر دو پرونده آزار و اذیت مورد شناسایی قرار گرفت.
سرانجام در آخرین روز دی ماه كارآگاهان به محل سكونت ایمان ۲۵ ساله در خیابان سراج مراجعه نموده و این محل را تحت مراقبت پلیسی قرار داده و نهایتا در ساعت ۱۳: ۳۰ موفق به دستگیری وی شدند.
ایمان در همان تحقیقات اولیه صراحتا به آزار و اذیت دو شاكی پرونده اعتراف كرد و اظهار داشت كه علاوه بر خودرو پراید سفید رنگ متعلق به پدرش، یك فقره آزار و اذیت جنسی مشابه را هم با خودرو پژو ۲۰۶ سفید رنگ متعلق به مادرش انجام داده است. همینطور در بازرسی از پاركینگ محل سكونت ایمان و خانواده اش، كارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی با شناسایی موتورسیكلت طرح هوندا ۱۲۵ متعلق به ایمان و اعترافات بعدی وی اطلاع پیدا كردند كه ایمان علاوه بر استفاده از خودروهای پراید و ۲۰۶ متعلق به پدر و مادرش، چندین مورد آزار و اذیت پسرهای نوجوان ۱۱ الی ۱۵ ساله و انتقال آنها به كانال سرپوشیده آب در خیابان اردیبهشت شمالی را با موتورسیكلت طرح هوندا ۱۲۵ خودش انجام داده است.

براساس اعلام مركز اطلاع رسانی پلیس آگاهی پایتخت، سرهنگ كارآگاه حمید مكرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با بیان این خبر اظهار داشت: با عنایت به اعتراف صریح متهم به موارد آزار و اذیت جنسی مشابه، شناسایی دقیق تعدادی از شكات پرونده و به منظور شناسایی دیگر شكات احتمالی، دستور انتشار بدون پوشش تصویر متهم پرونده از جانب بازجو پرونده صادر گردیده است.

وی از كلیه شكات كه موفق به شناسایی تصویر متهم شدند خواست تابرای طرح و پیگیری شكایات خود به نشانی اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در خیابان وحدت اسلامی رجوع كنند.
همچنین از شهروندان كه از دیگر جرایم ارتكابی متهم اطلاعاتی در اختیار دارند هم درخواست می گردد تا هرگونه اطلاعات خود در این خصوص را با استفاده از شماره تماس ۵۱۰۵۵۵۱۶ در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.1396/11/05
13:49:23
5.0 / 5
5253
تگهای خبر: آب , پلیس , ماشین
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین