آیین افتتاح ۲۲۸ پروژه بهداشتی و درمانی استان هرمزگان

وزیر بهداشت: برای آبادانی كشور باید جهادی عمل نماییم

وزیر بهداشت: برای آبادانی كشور باید جهادی عمل نماییم خشكشوئی آنلاین: وزیر بهداشت با اشاره به فرا رسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی، اظهار داشت: بنیانگذاران و شهدای انقلاب به خاطر كشور و رفع ظلم و محرومیت برای مستضعفان فداكاری های زیادی كردند و امیدواریم كه راه آنها ادامه پیدا كند.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، سیدحسن هاشمی، در آیین افتتاح ۲۲۸ پروژه بهداشتی و درمانی استان هرمزگان اظهار نمود: در دوران انقلاب اسلامی، به رغم عدم رابطه مستقیم مردم با روحانیت و امام راحل (ره)، انقلاب اسلامی رقم خورد؛ چون كه مردم فهمیده بودند كه آنها صداقت و اخلاص دارند و امام خمینی (ره) از جنس خودشان است و پیام حق را جاری كرده است.

وزیر بهداشت افزود: هر قدر با مردم باشیم و درد آنها را بهتر و بیشتر بشنویم، تدوام انقلاب ضمانت بیشتری خواهد داشت.

هاشمی با اشاره به افتتاح ۲۲۸ پروژه در استان هرمزگان در دهه فجر، خاطرنشان كرد: هر بار كه به استان هرمزگان سفر می كنم، شاهد پیشرفت های حوزه سلامت و توسعه این خدمات هستم اما وضعیت زیرساخت های بهداشتی و درمانی این استان هنوز مناسب نمی باشد و با استانداردهای ملی فاصله دارد و لازم است كه حداقل ۵۰۰ تا ۶۰۰ تخت بیمارستانی در این استان راه اندازی شود.

وزیر بهدشت خاطرنشان كرد: در ادوار گذشته خدمات ارزشمندی در حوزه سلامت در استان هرمزگان انجام شده است. من در دوران قبل و پس از انقلاب اسلامی بارها به این استان سفر كرده ام در سالهای ۶۰ و ۶۱ به بندرلنگه رفتم كه آب آشامیدنی موجود نبود و یا در بشاگرد محرومیت شدیدی وجود داشت و حتی زیرساخت هایی مانند جاده وجود نداشت.

هاشمی تصریح كرد: نباید فكر نماییم كه اگر ما و انقلاب نبودیم، شرایط مردم همانند گذشته بود و حتما تغییراتی تولید می شد اما نگاه ها به كلانشهرها بود و وضعیت مناطق محروم و مرزی به جز در مناطقی مانند خرمشهر، آبادان و شمال ایران، رشدی نداشت.

وزیر بهداشت در بخش دیگری از سخنان خود به خدمات پرارزش جهاد سازندگی بعنوان یكی از نهادهای انقلاب اسلامی اشاره نمود و اظهار داشت: اگر خدمات جهاد سازندگی در كشور در حوزه هایی مانند راهسازی، رونق كشاورزی، آب و برق رسانی ادامه یافته بود، سیمای كشور متحول می شد اما متاسفانه، جهاد جوانمرگ شد.

هاشمی اظهار نمود: همه باید در مسیر سازندگی و با وحدت و همدلی عملی و به منظور رضایت مردم و خداوند تلاش نماییم و فقط به فكر خدمت به مردم باشیم و از خودمان عبور نماییم و كار جهادی نماییم تا كشور آباد شود البته اگر چنین شرایطی وجود داشت شاهد برخی محرومیت ها در كشور آن هم پس از گذشت ۴۰ سال از انقلاب اسلامی، نبودیم.

وزیر بهداشت خاطرنشان كرد: در استان هرمزگان اقدامات خوبی در حوزه سلامت انجام شده و پروژه های زیادی در حال اجرا می باشد كه باید همه مسئولان استان از مسئولان دانشگاه علوم پزشكی حمایت كنند و اگر بخواهیم این استان توسعه پیدا كند باید از حوزه بهداشت و درمان شروع نماییم تا بیماران و مردم برای مرتفع ساختن نیازهای درمانی و سایر نیازهای خود مجبور به سفر به سایر استانهای كشور نباشند.

هاشمی اظهار داشت: پروژه های زیادی در حوزه سلامت استان هرمزگان در حال اجرا می باشد اما در حوزه آموزشی، این استان فقیر است و در حق آن ظلم شده و باید بخشی از این محرومیت را برطرف نماییم.

وزیر بهداشت در انتها از خدمات پرارزش خیرین سلامت در استان هرمزگان تقدیر و از تعدادی از آنها تجلیل نمود.1396/11/20
21:58:11
5.0 / 5
4704
تگهای خبر: آب , بهداشت , خدمات , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین