كواكبیان: تشكیل دبیرخانه ای برای بررسی مشكلات مناطق شهر تهران لازم است

كواكبیان: تشكیل دبیرخانه ای برای بررسی مشكلات مناطق شهر تهران لازم است خشكشوئی آنلاین: نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت تشكیل دبیرخانه ای برای پیگیری مصوبات جلسات بررسی مشكلات و معضلات محلات شهر تهران تصریح كرد.به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، كواكبیان در جلسه بررسی مشكلات محلات شهرداری منطقه ۹ با اشاره به اینكه برگزاری چنین جلساتی می تواند منشأ خیر و رفع مشكلات شهروندان محلات شهر تهران باشد، اضافه كرد: احساس می كنم باید دبیرخانه ای در این حوزه تشكیل گردد تا مشكلات مناطق مختلف شهرداری تهران كه در این جلسات مورد بررسی قرار می گیرد و همینطور مصوبات این جلسات در این دبیرخانه پیگیری شود تا بدین سان این جلسات ساختاری مدون پیدا كنند.

وی اضافه كرد: ما در مجلس شورای اسلامی برای شهر تهران در تصویب بودجه تلاش زیادی كردیم. به صورتی كه در حوزه محیط زیست توانستیم بودجه خوبی را برای شهر تهران به تصویب برسانیم. همینطور به پیشنهاد بنده دو میلیارد دلار به صورت فاینانس برای خطوط مترو و در جهت آلودگی هوا به شهرداری تهران تعلق گرفت. در حقیقت ما در مجلس شورای اسلامی برای بودجه شهر تهران تلاش بسیاری كردیم و با وجود تمامی مشكلات و محدودیت هایی كه در بودجه بود تهران را فراموش نكردیم.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح كرد: منطقه ۹ باید به صورت ویژه دیده شود. بخصوص برج آزادی كه متعلق به همه شهروندان است باید مورد توجه جدی قرار گیرد. بدون شك باید طوری اقدام نماییم كه عدالت بین مناطق تهران برقرار شود. متاسفانه منطقه ۹ با تمام قدمتی كه دارد از محرومیت های تاریخی زیادی هم رنج می برد كه باید در جهت رفع و پیگیری مشكلات و معضلات این منطقه گام های موثری برداشته شود.

به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، علیرضا محجوب دیگر نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی هم در این جلسه با تاكید بر اینكه مشكلات و معضلات شهروندان منطقه ۹ آشكار است اضافه كرد: مبحث فرسودگی و ضرورت نوسازی بافت های فرسوده از مشكلات اصلی این منطقه به حساب می آید. بنابراین تصور می كنم این منطقه به لحاظ وسعت خیلی بزرگ نیست اما به لحاظ قدمت از قدیمی ترین مناطق تهران است. بنابراین باید در مورد مبحث فرسودگی و ضرورت نوسازی بافت های فرسوده در این منطقه فكر شود و با عرضه طرح به صورت جدی به این مورد ورود پیدا نماییم.
1396/12/08
22:25:45
5.0 / 5
4648
تگهای خبر: شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین