عضو شورای اسلامی شهر تهران مطرح كرد

تعداد واحدهای اقتصادی و تجاری در تهران

تعداد واحدهای اقتصادی و تجاری در تهران به گزارش خشكشوئی آنلاین عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به وجود ۳۱۱ هزار واحد اقتصادی و تجاری در تهران بر ضرورت توسعه مشاغل خانگی با محوریت زنان سرپرست خانوار تصریح كرد.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، محمود میرلوحی با اشاره به اینكه در دنیا كشورهایی كه توانسته اند به مرحله توسعه یافتگی راه پیدا كنند كه از حوزه پوشاك ورود كرده اند، خاطرنشان كرد: با عنایت به رویكرد شورای شهر امیدواریم مناطق هم به صورت فعال تر زمینه بیشتری را برای عرضه كالاهای تولید داخل، به خصوص زنان سرپرست خانوار تولید كنند.
این عضو شورای اسلامی شهر تهران باتوجه به بودجه پیش بینی شده ۹۷، افزود: پشتیبانی از زنان سرپرست خانوار از اولویت های شورای پنجم است.
بنابر اعلام ستاد خبری نمایشگاه زنان و تولید ملی، وی با اشاره به وجود ۳۱۱ هزار واحد اقتصادی و تجاری در تهران، تصریح كرد: با توسعه مشاغل خانگی علاوه بر اشتغال زایی و كاهش ترافیك، صدمه های اجتماعی كاهش خواهد یافت كه امیدواریم با مشاركت مناطق فضاهای بیشتری در فصول سال، به عرضه تولیدات تولیدكنندگان داخلی و زنان سرپرست خانوار اختصاص پیدا كند.


 

1396/12/25
18:07:18
5.0 / 5
5357
تگهای خبر: تولید , اقتصاد , اشتغال , بودجه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین