ترافیك نیمه سنگین در محورهای شمالی كشور و خراسان رضوی

ترافیك نیمه سنگین در محورهای شمالی كشور و خراسان رضوی خشكشوئی آنلاین: رئیس مركز اطلاعات و كنترل ترافیك پلیس راهور آخرین وضعیت جوی و ترافیكی راه های كشور را شرح داد.


سرهنگ نادر رحمانی در گفت وگو با ایسنا، در مورد وضعیت جوی راه های كشور اظهار نمود: هم اكنون بارش پراكنده باران در محور رامسر در استان مازندران مشاهده می گردد.
رئس مركز اطلاعات و كنترل ترافیك پلیس راهور در مورد وضعیت ترافیكی راه های كشور هم اظهار داشت: در مسیر جنوب به شمال محور كرج-چالوس، محدوده های ابتدای محور تا كیلومتر ۹، آدران، سد كرج و تونل ۵ ترافیك سنگین است. محدوده های سه راهی دیزین، پل زنگوله، سیاه بیشه و هزار چم هم با ترافیك نیمه سنگین همراه است. ترافیك در طول محور هم پرحجم و روان است.
وی با اشاره به ترافیك در مسیر شمال به جنوب محور كرج-چالوس محدوده دزدبن، هراز چم و سیاه بیشه ترافیك نیمه سنگین است و طول محور هم با ترافیك پرحجم و روان همراه است.
سرهنگ رحمانی ادامه داد: در محور هراز، محدوده مبارك آباد تا امامزاده هاشم (ع) و محدوده های لاسم، امامزاده علی، آب اسك، گزنك، شنگلده و بایجان در هر دو مسیر نیمه سنگین است و در طول مسیر هم ترافیك پرحجم و روان است.
رئیس مركز اطلاعات و كنترل ترافیك پلیس راهور، در مورد ترافیك در محور فیروزكوه هم اظهار داشت: در مسیر جنوب به شمال این محور در محدوه ورودی شهرهای زیآب، سوادكوه و شیرگاه ترافیك نیمه سنگین را شاهد می باشیم.
وی همینطور ادامه داد: در باند شمالی آزادراه كرج-قزوین از پل فردیس تا پل حصارك ترافیك پرحجم و روان است. همینطور در آزادراه قزوین-رشت، محدوده های لوشان-منجیل و رودبار با ترافیك نیمه سنگین همراه است. در طول این محور هم ترافیك پرحجم و روان دیده می گردد.
سرهنگ رحمانی با اشاره به اینكه ترافیك در محدوده عوارضی در آزادراه تهران-قم نیمه سنگین است؛ به وضعیت ترافیكی در محورهای استان خراسان رضوی هم اشاره نمود و اظهار داشت: آزادراه مشهد-ملك آباد در محدوده عوارضی ملك آباد ترافیك نیمه سنگین را شاهد می باشیم.
وی همینطور اظهار داشت: در استان گلستان در محور گالیكش-جنگل گلستان در هر دو مسیر پرحجم و روان است.1397/01/06
13:02:39
5.0 / 5
4611
تگهای خبر: آب , پلیس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین