تشریح وظایف شهرداری در نمایشگاه كتاب

تشریح وظایف شهرداری در نمایشگاه كتاب خشكشوئی آنلاین: رئیس مركز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران درمورد جلسه بامداد امروز با وزیر فرهنگ و ارشاد در مورد آماده شدن مصلی برای برپایی نمایشگاه كتاب توضیحاتی را ارائه نمود.امین عارف نیا در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به اینكه بامداد امروز به همراه وزیر فرهنگ و ارشاد، مسئولین مصلی و معاونین شهردار از محل مصلی تهران كه میزبان نمایشگاه بین المللی كتاب است، بازدید كردیم، اظهار داشت: در این بازدید از قسمت های مختلف همچون شبستان، فضاهای مسقف، فضاهای جانبی و سه نقطه مصلی بازدید به عمل آمد.

وی با اشاره به اینكه در جلسه ای كه با حضور وزیر فرهنگ برگزار شد، به نقش شهرداری تهران در كمك به برپایی هر چه بهتر این نمایشگاه بین المللی تاكید شد، اظهار داشت: شهرداری در بحث ساماندهی حمل و نقل، ترافیك، خدمات شهری، فضای سبز، تبلیغات شهری و محیطی، اطلاع رسانی و... تاكید شد.

رئیس مركز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران با اشاره به اینكه این نمایشگاه كتاب رویدادی مهم در تهران است، اظهار نمود: نمایشگاه بین المللی كتاب یكی از مهمترین رویدادهای فرهنگی سال است كه بطور قطع شهرداری تهران هم تعامل و همراهی لازم را در حد مقدورات خود انجام خواهد داد تا این نمایشگاه بین المللی هر چه بهتر برگزار گردد.1397/01/07
13:58:12
5.0 / 5
5137
تگهای خبر: شهرداری , نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین