بن سلمان از شركت آمریكایی لاكهید مارتین بازدید كرد، تصاویر

بن سلمان از شركت آمریكایی لاكهید مارتین بازدید كرد، تصاویر خشكشوئی آنلاین بن سلمان از شركت آمریكایی لاكهید مارتین بازدید كرد، تصاویر


خبرگزاری رسمی عربستان (واس)، محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان كه از ۲۰ مارس به آمریكا سفر كرده و در این كشور به سر می برد، از مركز شركت لاكهید مارتین واقع در شهر سان فرانسیسكو آمریكا و تكنولوی های پیشرفته آن در بخش های پرواز، دفاع هوایی، تكنولوژی های موشكی و ارتباطات ماهواره ای در این شركت بازدید نمود. همینطور بن سلمان از سامانه دفاع هوایی بسیار پیشرفته "تاد" كه عربستان این روزها در حال مذاكره برای خرید آن و بومی سازی تكنولوژی آن است، بازدید كرد.

در این بازدید طرح های شركت لاكهید مارتین برای برپایی یك مركز پژوهشی و توسعه ای در عربستان با همكاری با دانشگاه علوم و تكنولوژی "ملك عبد العزیز" و سیستم فرماندهی، كنترل و ارتباطی كه مقرر است تكنولوژی آن به عربستان منتقل شده و به شكل كامل بومی سازی شود، عرضه شدند.

ولیعهد عربستان در این مركز از ماهواره های بسیار با كیفیت و نوآورانه ایی كه در شهرك علوم و فناوری ملك عبد العزیز تولید شده بودند و عرب ست بازدید كرد كه از نظر دقت و كیفیت در نوع خود اول است و توانمندی های عربستان در زمینه فناوری های فضایی را ارتقا خواهد داد.

همچنین بن سلمان در این مركز با مهندسان جوان عربستانی كه برای انتقال و بومی سازی تكنولوژی ساخت ماهواره، اجرای آزمایش های عملكردی و زیست محیطی آن، ساخت ماهواره ای در آینده در عربستان، افزایش فرصت های اقتصادی و تولید فرصت های شغلی در سراسر این كشور با مهندسان مركز لاكهید مارتین همكاری دارند، دیدار نمود.

ساخت ماهواره ای ارتباطی در عربستان با فراهم كردن امنیت در بخش های نظامی، امنیتی و شهری به شكلی گسترده توانمندی بالا و پیشرفته ای را در زمینه ارتباطات تصویری ماهواره ای، اینترنت و تلفن در منطقه خاورمیانه، آفریقا و اروپا برای عربستان فراهم خواهد نمود و مقرر است كه این ماهواره ها اواخر سال جاری میلادی به عربستان تحویل داده شوند.

در همین راستا بن سلمان برنامه های شركت لاكهید مارتین برای بومی سازی صنایع دفاعی و انتقال تكنولوژی به عربستان و هم پایبندی این شركت به اجرای این طرح را مورد بحث و بررسی قرار داد.

ماریلین هیوسن، رئیس شركت لاكهید مارتین هم در این بازدید بر پشتیبانی از تحقق رویكردهای عربستان برای بومی سازی صنایع دفاعی و پایبندی این شركت به تعهداتش تصریح كرد.

در آخر این دیدار هم ولیعهد عربستان قطعه آخری كه روی ماهواره عربستانی پیش از پرتاب به فضا نصب خواهد شد، امضا كرد.

طبق گفته های قبلی بن سلمان، عربستان سالانه ۷۰ میلیارد دلار برای واردات اسلحه هزینه می كند. 52310

1397/01/19
14:22:39
5.0 / 5
4633
تگهای خبر: تولید , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین