خطر گرمای شدید هوا برای مبتلایان به بیماری كلیوی

خطر گرمای شدید هوا برای مبتلایان به بیماری كلیوی خشكشوئی آنلاین: در صورتی كه سرمای شدید هوا خطر مرگ را برای بیماران قلبی – عروقی و تنفسی بالا می برد گرمای هوا این خطر را در مبتلایان به مشكلات كلیوی تشدید می كند.به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، نتایج یك تحقیق نشان داده است موج گرما و سرمای هوا روی افراد مبتلا به برخی انواع بیماری ها اثرات مختلفی دارد.

در این مطالعه پزشكان ژاپنی به جمع آوری اطلاعات دمایی و مقایسه آن با آمار مرگ و میر در بازه ۱۹۹۸ تا ۲۰۱۴ و رجوع بیماران به بخش اورژانس در فاصله سال ها ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۴ در یكی از شهرهای آمریكا پرداختند.

آنها اظهار داشتند: در صورتی كه تبعات گرما و سرمای شدید هوا مورد تایید است اما تحلیل های كافی در مقایسه تاثیر دمای هوا روی مرگ و میر و انواع بیماری ها انجام نگرفته است.

این تیم تخصصی دریافتند خطر نسبی مرگ و میر به صورت كلی در وضعیت نامتعادل دمایی افزایش می یابد اما افراد پرخطر بسته به نوع شرایط جسمی شان به شكل متفاوتی تحت تاثیر این شرایط قرار می گیرند.

این خطر در افراد مبتلا به بیماری های قلبی – عروقی یا ریوی در فصل زمستان افزایش می یابد و در فصل تابستان خیلی چشمگیر نیست هر چند در مبتلایان به بیماری های كلیوی عكس این وضعیت صادق است.

به گزارش شبكه ان دی تی وی، همینطور این بررسی نشان داد كه بیماری دیابت واكنش مشخصی به افزایش و كاهش غیرعادی دما نشان نمی دهد.
1397/01/28
14:52:06
5.0 / 5
4615
تگهای خبر: بیماری , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین