استاندار تهران:

تمهیدات لازم برای نمایشگاه كتاب اندیشیده شده است

تمهیدات لازم برای نمایشگاه كتاب اندیشیده شده است خشكشوئی آنلاین: استاندار تهران بااشاره به برگزاری نمایشگاه كتاب، اظهار داشت: تمهیدات لازم برای نمایشگاه كتاب اندیشیده شده است.به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، مقیمی ظهر امروز در انتها جلسه نوبت بامداد شورای برنامه ریزی و توسعه استان تهران كه به میزبانی آبفای استان تهران در محل تالار آبگینه برگزار شد، با حضور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: همانطور كه می دانید برای دستیابی به اهداف نیازمند همكاری سازمان ها و... هستیم و این در حالیست كه برای پیشبرد یك هدف و راهبرد ممكن است تجهیزات و زیرساخت ها در سایر سازمان ها باشد. بنابراین باید جلسه ای برگزار گردد تا وظایف و اختیارات دستگاه ها مشخص و هماهنگی انجام گیرد تا كار پیش رود.

استاندار تهران با اشاره به اینكه مسائل مختلفی در این جلسه بررسی گردید اظهار داشت: همینطور تصمیم گیری هایی در زمینه حل مشكلات انجام شد كه باید اجرای این تصمیمات را مورد پیگیری قرار دهیم.

وی با اشاره به اینكه سند و نقشه راه ما برای ماه های آینده، همین تصمیماتی است كه امروز اتخاذ شد، اظهار داشت: یكی از مهمترین مسائلی كه در این جلسه عنوان شد، بحث آلودگی هوا است و با اینكه قانون هوای پاك و دو مصوبه هیات دولت داریم اما باز هم در این زمینه مشكلاتی وجود دارد و خوشحالیم كه امروز با تصمیم دولت مقرر است نخستین سری خودروهای سنگین و... نوسازی شده توزیع شود و تلاش داریم در استان تهران و شهر تهران سهم استان را از این توزیع افزایش دهیم.

وی با اشاره به اینكه حمل و نقل عمومی یكی دیگر از دغدغه ها است اظهار داشت: خوشبختانه توان و بودجه خوبی امسال در نظر گرفته شده است و همینطور محل وامی برای شهرداری ها پیش بینی شده است.

مقیمی رسیدگی و حل مشكل بافت فرسوده را یكی دیگر از مسائل مطرح شده در این جلسه عنوان نمود و اظهار داشت: یكی دیگر از مباحث مهم بحث پشتیبانی از كالای ایرانی است كه در نظر داریم اقداماتی صورت گیرد كه مردم بیشتر كالای داخلی بخرند.

وی با اشاره به اینكه تولید كننده می بایست كیفیت را افزایش داده و قیمت ها را كم كند، اظهار داشت: ما بعنوان دولت باید تلاش نماییم كه از همه عوامل برای افزایش كیفیت و كاهش قیمت استفاده نماییم و امیدواریم بانك ها هم در پرداخت به موقع وام های اشتغال سرعت بیشتری داشته باشند.

استاندار تهران در پاسخ به این سوال كه برگزاری نمایشگاه كتاب و خودرو باعث ترافیك در مركز شهر می شود، اظهار داشت: ما در جریان برگزاری نمایشگاه كتاب بودیم و تمهیدات لازم هم اندیشیده شده اما در مورد نمایشگاه خودرو بی خبر هستم و در جریان قرار نگرفتیم.
1397/02/10
14:54:18
5.0 / 5
5083
تگهای خبر: آب , كالا , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین