بررسی دلایل خشك شدن چشمه علی در شورای شهر

بررسی دلایل خشك شدن چشمه علی در شورای شهر خشكشوئی آنلاین: رئیس شورای شهر تهران از بررسی دلایل خشك شدن «چشمه علی» اطلاع داد.به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، محسن هاشمی بامداد امروز با حضور در جمع خبرنگاران در مورد جلسه امروز شورای شهر در پاسخ به سوالی در خصوص اینكه چرا بخش عمده ای از جلسه به نامگذاری ها اختصاص داده شد؟ اظهار داشت: سوالات را تخریبی مطرح نكنید چون كه نامگذاری یكی از وظایف اصلی شورای شهر است و حتی مردم سوالات و ابهاماتی در این زمینه دارند و به صورت مفصل در جلسه امروز به این مورد پرداخته شده و در نهایت با عنایت به ابهامات از كمیسیون مربوطه درخواست كردیم كه گزارشی در مورد روند نامگذاری برای همه اعضاء ارائه نمایند.

وی با اشاره به اینكه نامگذاری حساسیت های زیادی دارد، اظهار داشت: بعنوان مثال امروز نامگذاری میدان امام هادی (ع) به شیخ صدوق مورد بررسی قرار گرفت و با اینكه ۱.۵ سال پیش این نامگذاری انجام شده بود اما هنوز تابلو نام جدید میدان یعنی امام هادی نصب نشده بود و مردم خواستار بازگرداندن نام بودند و حساسیت ها و صحبت ها در این زمینه بالا است اما تلاش می گردد در جلسات بعدی سرعت عمل مان در نامگذاری افزایش یابد.

وی با اشاره به اینكه در جلسه امروز شورای شهر یك فوریت طرح اجبار شهرداری تهران برای عرضه برنامه اجرایی ایمنی حمل و نقل دانش آموزان به تصویب رسید، اظهار داشت: همینطور دو نفر از اعضای شورای شهر نطق پیش از دستور داشتند و به اعضای شورای شهر كارت اهدای عضو داده شد كه روند جلسه را كند كرد.

وی در مورد خشك شدن چشمه علی هم به ایسنا اظهار داشت: در جلسه ای با حضور ریاست مترو، شهردار منطقه، مشاوران و پیمانكار مربوطه دلایل خشك شدن چشمه علی را بررسی می نماییم و امیدواریم بتوانیم به راه حلی عملی برسیم.

وی با اشاره به اینكه اعضای شورای شهر تهران در ساعت ۱۲ امروز جلسه هم اندیشی دارند در پاسخ به سوال خبرنگاری در مورد دستور جلسه هم اندیشی اظهار داشت: از بیان دستور جلسه خودداری می كنم چون كه هنوز برگزار نشده است.
1397/03/06
13:07:19
5.0 / 5
5082
تگهای خبر: شهردار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین