فراخوان مشمولان كاردانی، دیپلم و زیردیپلم درخرداد ۹۷

فراخوان مشمولان كاردانی، دیپلم و زیردیپلم درخرداد ۹۷ خشكشوئی آنلاین: سازمان وظیفه عمومی ناجا كلیه مشمولان فوق دیپلم، دیپلم و زیردیپلم كه برگ آماده به خدمت به تاریخ ۱۹خرداد ماه را دریافت كرده اند را به خدمت سربازی فراخواند.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سازمان وظیفه عمومی ناجا طی اطلاعیه ای اعلام نمود: كلیه مشمولان كاردانی، دیپلم و زیردیپلم متولد ۱۳۵۵ تا آخر خرداد ماه ۱۳۷۹ كه برگ آماده به خدمت به تاریخ ۹۷/۳/۱۹ دریافت كرده اند، می بایست با رجوع به یكی از دفاتر خدمات الكترونیك انتظامی (پلیس+۱۰)، برگ معرفی نامه مشمولان به مراكز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام نمایند.
در این اطلاعیه آمده است، مشمولان ساكن تهران بزرگ می بایست ساعت ۶ بامداد روز شنبه مورخ ۱۹ خرداد ماه ۱۳۹۷ و مشمولان ساكن سایر استان ها هم ساعت ۷ بامداد تاریخ ذكر شده، در محل و مراكزی كه در برگ معرفی نامه مشمولان به مراكز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده، حضور یابند تا به خدمت دوره لزوم اعزام شوند.
گفتنی است، عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده ۵۸ قانون خدمت وظیفه عمومی، محرومیت های اجتماعی را برای آنان در بر خواهد داشت.
شایان ذكر است كلیه مشمولان مذكور می توانند با رجوع به پایگاه فرهنگی سرباز به نشانی www.vazifeh.ir مدارك و وسایل مورد نیاز جهت عرضه به مراكز آموزش را رویت و در موعد اعزام همراه داشته باشند.1397/03/13
18:03:05
5.0 / 5
4481
تگهای خبر: پلیس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین