رئیس پلیس راه استان زنجان:

رانندگان، تعطیلات را حادثه ساز نكنند

رانندگان، تعطیلات را حادثه ساز نكنند خشكشوئی آنلاین: رئیس پلیس راه استان زنجان تصریح كرد: رانندگانی كه قصد تردد در جاده ها طی تعطیلات پیش رو را دارند، این ایام را به كام خود و دیگران تلخ نكنند.


سرهنگ علی اصغر شیرمحمدی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به اینكه تعطیلات پیش رو سبب شده است تا دوباره شاهد تردد قابل توجه خودروها در محورهای مواصلاتی استان زنجان باشیم، اضافه كرد: در این ایام كه جاده ها بار ترافیكی سنگینی را نسبت به سایر روزها تحمل می كنند، انتظار می رود رانندگان بیش از همیشه نسبت به رعایت قوانین اهتمام بورزند.

وی با اشاره به اینكه نادیده گرفتن قوانین بخصوص در روزهای پرتردد سال، همواره حوادث تلخ و جبران ناپذیری را رقم زده است، خاطرنشان كرد: متاسفانه در تعطیلات نوروزی امسال شاهد وقوع حوادث رانندگی بی شماری بودیم كه سبب شد تا بعضی از هم وطنان، جان خویش را در این حوادث از دست بدهند، بنابراین امیدواریم این حوادث تلخ در تعطیلاتی كه پیش رو داریم، تكرار نشود.

این مسئول با یادآوری اینكه علی رغم هشدارهای داده شده، باز هم شاهد بروز سانحه رانندگی منجر به فوت در محورهای مواصلاتی استان زنجان بودیم، اظهار نمود: این حادثه تلخ كه روز گذشته در جاده خدابنده ـ بیجار اتفاق افتاد، سبب شد تا سه نفر از هم وطنان مان جان خویش را در آغازین روز ایام تعطیلی كه در آن قرار داریم از دست بدهند و یك نفر هم برای دریافت خدمات درمانی به بیمارستان منتقل شود.

رئیس پلیس راه استان زنجان با اشاره به اینكه علت وقوع این حادثه تلخ رانندگی، انحراف به چپ ناشی از سبقت غیرمجاز خودروی سواری بوده است، تصریح كرد: متاسفانه پس از برخورد این خودروی سواری با كامیون ولوو، سه سرنشین آن جان باخته و یكی از سرنشینان هم برای دریافت خدمات درمانی به بیمارستان منتقل شد.
1397/03/15
15:02:54
5.0 / 5
5218
تگهای خبر: خدمات , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین