امكان تقسیط بدهی بیمه ای كارفرمایان خوش حساب

امكان تقسیط بدهی بیمه ای كارفرمایان خوش حساب خشكشوئی آنلاین: قانون بخشودگی جرائم بیمه ای كارفرمایان خوش حساب كه در تمامی شعب سازمان تامین اجتماعی در حال اجراست شامل كارفرمایان كارگاه های معدنی، تولیدی، خدماتی و صنعتی و اشخاص حقیقی و حقوقی است.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، هدف از اجرای قانون بخشودگی جرائم بیمه ای كارفرمایان خوش حساب كمك به كارفرمایانی است كه درایجاد بحران و عدم پرداخت حق بیمه مقصر نبوده اند بلكه نوسانات ارزی و پدیده های طبیعی(زلزله و..) منجر به بدهی آنها به سازمان تامین اجتماعی شده است.
كارفرمایان واجد شرایط تا دهم تیرماه مهلت دارند درخواست خویش را جهت استفاده از مزایای بخشودگی جرائم بیمه ای به شعب تامین اجتماعی عرضه تا شعب نسبت به بررسی آنها اقدام نمایند.
چنانچه كارفرمایان توان پرداخت یكجا بدهی را نداشته باشند، می توانند درخواست تقسیط بدهی خویش را عرضه كنند و اگر در ۱۲ ماه تقسیط كنند از ۱۰۰درصد بخشودگی برخوردار می شوند و چنانچه در ۱۸ ماه بدهی خویش را پرداخت كنند از ۸۵ درصد بخشودگی بهره مند می شوند، در ۲۴ ماه بدهی خویش را تقسیط كنند از ۷۵ درصدبخشودگی برخوردار می باشند و اگر در ۳۰ و یا ۳۶ ماه قسط بندی كنند به ترتیب از ۶۰ و۵۰ درصد بخشودگی برخودار می شوند.

كارگاه های فعال مشمول استفاده از طرح بخشودگی جرائم كارفرمایان خوش حساب هستند.

به گزارش اداره كل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، گفتنی است، كارفرمایان میتوانند برای دریافت اطلاعات بیشتر به شعب تامین اجتماعی در سراسر كشور رجوع كنند.1397/03/25
12:31:54
5.0 / 5
5176
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین