كشف راز مسمومیت های پی به دنبال كارمندان یك شركت آلمانی

كشف راز مسمومیت های پی به دنبال كارمندان یك شركت آلمانی خشكشوئی آنلاین: مقامات آلمان بعد از دستگیری یك كارمند كه در حال مسموم كردن نهار همكار خود بود، در حال تحقیق در مورد مرگ ۲۱ تن از كارمندان این شركت هستند.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، پلیس آلمان، یك مرد ۵۶ ساله ساكن شهر بیله فلد را به افترا مبادرت به قتل در شركتی كه در آن مشغول به كار است، دستگیر كرده است.

پلیس در بیانیه ای اظهار داشته كه دوربین های امنیتی شركت نشان می دهند این مرد ساندویچ همكار خویش را برداشته و پودری سفید داخل آن ریخته است. بعد از دستگیری این مرد، كیسه ای حاوی پودری سفید در كیف او یافت شد.

همكار این متهم پیش از صرف نهار متوجه وجود ماده ای عجیب در ساندویچ خود شده و با پلیس تماس گرفته است.

آزمایش های اداره كیفری منطقه ای ایالت نوردراین-وستفالن آلمان نشان داده است كه ماده موجود در این پودر سفید، استات سرب بوده كه بسیار سمی است و صدمه های شدیدی به بدن می رساند.

كارشناسان آتش نشانی با بررسی های بیشتر خانه متهم، جیوه، سرب و كادمیوم در خانه او پیدا كردند كه نشان میدهد او مدت هاست تلاش در تولید مواد سمی همچون تركیبات فلزات سنگین را دارد.

مقامات اكنون در حال بررسی دو مورد دیگر بیماری اخیر در كارمندان شركت و همینطور از سرگیری تحقیقات در مورد مرگ و میرهای قبلی شركت از سال ۲۰۰۰ بخصوص مرگ ۲۱ تن از كاركنان این شركت در طول دوران خدمت خود هستند. تحقیقات بر تاثیر فلزات سنگین بر مسمومیت این افراد می پردازد.

به گزارس سی ان ان، پلیس در بیانیه خود با تاكید بر تعداد بالا و قابل توجه حملات قلبی، سرطان و مسمومیت ها در این شركت اعلام نمود مرگ و میرهای این شركت دوباره بررسی خواهد شد و علاوه بر بررسی دوباره سوابق پزشكی این افراد شاید پلیس مجبور به نبش قبر آنها شود.

هنوز انگیزه متهم مشخص نمی باشد.
1397/04/08
15:34:54
5.0 / 5
4551
تگهای خبر: پلیس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین