معاون شهردار تهران تاكید كرد

ضرورت تغییر تركیب شوراهای معماری مناطق از مالی به فنی

ضرورت تغییر تركیب شوراهای معماری مناطق از مالی به فنی خشكشوئی آنلاین: معاون معماری و شهرسازی شهرداری تهران با اشاره به اینكه تركیب فعلی شوراهای معماری مناطق با عنایت به درآمدزایی شهر از ساخت و سازها تركیبی مالی است، اظهار داشت: باید تركیب این شوراها به تركیبی فنی نزدیك شود.به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، پیروز حناچی در هفتاد و پنجمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران كه بررسی یك فوریت طرح «الزام شهرداری تهران به عرضه لایحه تعیین ساختار و حدود اختیارات شوراهای معماری مناطق» را در دستور كار داشت، اضافه كرد: با اصل این طرح موافق هستیم؛ چون كه در طرح تفصیلی احكامی آمده است كه برای تشخیص باید به شوراهای معماری مناطق ارسال شود تا تصمیم گیری نهایی صورت گیرد.

وی اضافه كرد: هم اكنون حدود اختیارات این شوراها مشخص نشده و گاها امكان دارد تصمیماتی فراتر از طرح تفصیلی در آنها گرفته شود.

وی تصریح كرد: تركیب فعلی شوراهای معماری مناطق مالی است، چون كه تا كنون برای كسب درآمد در شهر ساخت و سازها نقش بسیار به سزایی داشت اما نیاز است كه تركیب این شوراها به فنی نزدیك شود.

به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، نهایتا اعضای شورای اسلامی شهر تهران با 18 رأی موافق، یك فوریت این طرح را به تصویب رساندند.
1397/04/19
13:22:16
5.0 / 5
4490
تگهای خبر: شهردار , شورای اسلامی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین