رئیس پلیس پایتخت خبر داد

سلطان سكه و نوچه هایش در اختیار پلیس آگاهی

سلطان سكه و نوچه هایش در اختیار پلیس آگاهی خشكشوئی آنلاین: رئیس پلیس پایتخت اعلام نمود كه لیست ۵۰ نفر از خریداران عمده سكه به منظور بررسی بیشتر در اختیار پلیس قرار گرفته است.به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، سردار حسین رحیمی در حاشیه مرحله دوم طرح سراسری دستگیری ارازل و اوباش و مزاحمین نوامیس در شهر تهران درباره ی وضعیت بازار سكه و ارز اظهار نمود: سلطان سكه همان گونه كه آقای اژه ای اسمشان را "حمید مظلومین" اعلام نمود كه در اختیار پلیس آگاهی قرار داشته و تابحال بالغ بر ۱۸ نفر از نوچه ها و همدستانش كه پسرش هم در میان آنان بود در اختیار پلیس است.
وی با بیان این كه این فرد در سال ۹۱ هم دستگیر شده و در همان مراحل دادگاه به اعدام محكوم شده بود، اظهار نمود: اما در مراحل دیگر حكم این فرد تغییر كرده و آزاد شده بود.
رحیمی با بیان این كه تحقیقات درباره ی پرونده این فرد در حال پیگیری و تكمیل است اظهار داشت: تعدادی از نوچه ها و اطرافیان این فرد هم با وثیقه های چند میلیونی و میلیاردی آزاد شده بودند.
به قول رحیمی گردش مالی سلطان سكه، بیشتر از آنچه كه در تحقیقات اولیه مشخص شده، بوده است،
رحیمی با اشاره به اجرای طرح برخورد با مخلان بازار سكه و ارز در ایام پایانی سال قبل تصریح كرد: تعدادی از دستگیر شدگان به همراه سلطان سكه جزو ۹۰ نفری بودند كه در آن طرح دستگیر شده بودند.
رئیس پلیس پایتخت همینطور در پاسخ به سوالی درباره اقدامات پلیس در مورد انتشار اسامی افرادی كه مبادرت به دریافت ارز دولتی كرده بودند اظهار داشت: ۳۵ شركتی كه مبادرت به واردات موبایل كرده بودند اطلاعاتشان در دست پلیس است و تحقیقات و بررسیهای ما دراین خصوص در حال انجام می باشد.
وی افزود: همینطور لیست ۵۰ نفر از خریداران عمده سكه كه مبادرت به خرید بیشترین سكه كرده بودند در اختیار پلیس است و پلیس های تخصصی در این زمینه تحقیقات خویش را انجام می دهند.
وی در پاسخ به سوال ایسنا درباره ورود پلیس به بازار خودرو هم اظهار داشت: در مورد خودرو هنوز اطلاعاتی در اختیار ما قرار نگرفته اما كم كم به این موارد هم با هماهنگی مقام قضایی ورود خواهیم كرد.
رئیس پلیس تهران همكاری میان پلیس و دستگاه قضایی در این زمینه را خوب ارزیابی كرد و اظهار داشت: با دستور دادستان سه بازجو ویژه مسئول رسیدگی به این پرونده ها شدند.
رحیمی درباره ی وضعیت بازار فعلی سكه و ارز اظهار داشت: بعد از دستگیری روند صعودی افزایش قیمتها كاهش یافت؛ البته همچنان امكان دارد عده معدودی به شكل خزنده در بازار رفتار كنند كه ما از اقدامات این افراد مطلعیم و با آنان برخورد خواهیم كرد.1397/04/25
13:27:07
5.0 / 5
5077
تگهای خبر: پلیس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین