مدیركل دفتر تدوین استانداردها و خرید راهبردی خدمات سازمان بیمه سلامت تاكید كرد

ممنوعیت ارجاع بیمار به خارج از بیمارستان برای تهیه دارو، پیگیری جدی سازمان بیمه سلامت

ممنوعیت ارجاع بیمار به خارج از بیمارستان برای تهیه دارو، پیگیری جدی سازمان بیمه سلامت خشكشوئی آنلاین: مدیركل دفتر تدوین استانداردها و خرید راهبردی خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت ایران از پیگیری جدی این سازمان بر جلوگیری از ارجاع بیمار به خارج از بیمارستان برای تهیه دارو و لوازم مصرفی تصریح كرد و اظهار داشت: این مورد به هیچ وجه استثنایی ندارد و در صورت تخلف باید در صورت حساب بیمارستان لحاظ شود.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، دكتر مهدی قنادی بر عدم ارجاع بیماران برای تهیه لوازم مصرفی و دارو به خارج از بیمارستان ها تصریح كرد و اضافه كرد: گزارش های دریافتی خبر از ارجاع بیمار به خارج از بیمارستان برای تهیه دارو و لوازم مصرفی دارد، این در شرایطی است كه طبق سیاست وزارت بهداشت پس از اجرای طرح تحول سلامت، هیچ بیماری برای خرید لوازم مصرفی با هزینه شخصی خود، نباید به خارج از بیمارستان ارجاع داده شود.
وی افزود: در صورت مشاهده و گزارشی در خصوص هرگونه ارجاع بیمار به خارج از بیمارستان، سازمان بیمه سلامت این مورد را پیگیری خواهد نمود.
مدیركل دفتر تدوین استانداردها و خرید راهبردی خدمات سلامت بیمه سلامت ایران اظهار داشت: افراد در صورت تخلف بیمارستان ها می توانند مبحث را جهت پیگیری با استفاده از دفتر رسیدگی به شكایات، اداره نظارت، اداره كل استان ها و نماینده های ناظر مقیم بیمارستان شكایات خویش را اعلام كنند.
بنابر اعلام پایگاه خبری سازمان بیمه سلامت ایران، قنادی با تاكید بر اینكه این مورد را پیگیری خواهد نمود تا شاهد چنین مواردی در بیمارستان ها نباشیم، اضافه كرد: ضرر و زیان ناشی از ارجاع بیمار به خارج از بیمارستان در صورت حساب بیمارستان لحاظ خواهد شد. حتی اگر بیمار به خدمتی نیاز داشت كه در بیمارستانی موجود نبود همچون ام آر آی، بیمار را باید در زمان بستری به محل ارجاع دهد و در صورت حساب بیمارستان لحاظ كند؛ به صورتی كه این مورد به هیچ وجه استثنایی ندارد.1397/05/01
13:25:57
5.0 / 5
4536
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین