بررسی تدوین راهبردهای حمل و نقلی پایتخت در برنامه سوم توسعه

بررسی تدوین راهبردهای حمل و نقلی پایتخت در برنامه سوم توسعه خشكشوئی آنلاین: اولین نشست «كمیسیون حمل و نقل و ترافیكِ تدوین برنامه پنج ساله سوم» در معاونت حمل ونقل و ترافیك شهرداری تهران برگزار گردید.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، محسن پورسیدآقایی، معاون حمل ونقل و ترافیك شهرداری تهران در ابتدای نشست اظهار داشت: بر مبنای نظام نامه ای كه برای تدوین برنامه پنج ساله سوم طراحی شده، كمیته هایی پیش بینی شده است تا كار مقدماتی تدوین برنامه را انجام دهند و نتایج این كمیته ها نهایتا در این كمیسیون مورد بحث و بررسی اعضا قرار می گیرد تا بعد از تأیید، جهت بررسی و تصویب نهایی به شورای اسلامی شهر تهران عرضه شود.
وی ادامه داد: روش كار كمیسیون به این صورت طراحی شده كه سه جلسه برگزار خواهیم كرد كه امروز اولین جلسه است و در این جلسه كارهایی كه توسط كمیته های تخصصی حمل و نقل در زمینه مسایل كلیدی، ریشه ها و دلایل بروز مشكلات شهر تهران در حوزه حمل ونقل با استفاده از نظرات سایر كمیته ها، بررسی اسناد فرادستی، صدمه شناسی برنامه دوم، تحلیل وضعیت موجود تدوین شده، مورد بررسی قرار می گیرد و راهبردها و راهكارهای این مسائل عرضه می گردد.
پورسیدآقایی با بیان این كه اعضای كمیسیون باید نظرات تخصصی خویش را درباره عوامل موثر، راهبردها و راهكارهای مسائل كلیدی شهر تهران در حوزه حمل ونقل و ترافیك عرضه كنند، اضافه كرد: پس از جمع بندی چاره ها در جلسه امروز، بر طبق این چاره ها، در جلسه بعدی، پروژه هایی كه باید ظرف ۵ سال آینده در تهران صورت گیرد را تعیین و تعریف می نماییم و در جلسه پایانی، درباره احكام و منابع موردنیاز و روش به دست آوردن و مصارف آن ها بحث و بررسی و جمع بندی خواهیم داشت.
وی تاكید كرد: ما تا آخر شهریورماه باید برنامه را آماده و نهایی نماییم و برای تصویب به شورای اسلامی شهر تهران عرضه نماییم.

بنا بر اعلام روابط عمومی معاونت حمل ونقل ترافیك شهرداری تهران، در انتها نشست، پورسیدآقایی تاكید كرد كه پیشنهادها و نقدهای اعضای كمیسیون را در تدوین برنامه پنج ساله به كار خواهد گرفت و این سند مورد بازبینی قرار خواهد گرفت و بعد از تكمیل نقایص، بر مبنای راهبردها و راهكارهای عرضه شده، در جلسه بعدی، پروژه ها تعریف و تعیین خواهند شد.1397/06/07
13:46:24
5.0 / 5
5057
تگهای خبر: توسعه , شهردار , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین