ائتلاف شركت های صنعتی آمریكا ضد ترامپ

ائتلاف شركت های صنعتی آمریكا ضد ترامپ خشكشوئی آنلاین: ایرنا نوشت: 85 گروه صنعتی آمریكایی بعد از ماه ها تلاش پشت پرده برای منصرف كردن ترامپ از اعمال تعرفه های گمركی ضد شركای تجاری آمریكا، اكنون ضد وی به پاخاسته و به صورت علنی ائتلافی را ضد وی به راه انداخته اند.رویترز از مبدا واشنگتن با انتشار این خبر نوشت: این ائتلاف تحت عنوان ' آمریكایی ها برای تجارت آزاد' بعد از آنكه دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریكا درباره به كار گیری تعرفه های گمركی بر روی میلیاردها دلار از كالاهای كشورهای شریك و هم پیمان آمریكا شدت بخشید و آنها هم تصمیم به اقدام متقابل و اعمال تعرفه بر صادارت آمریكا گرفتند، به راه افتاده است.

بنابراین گزارش 'دن گارفیلد' (Dean Garfield) مدیر اجرایی 'شورای صنایع فن آوری اطلاعات' كه در برگیرنده شركت هایی همچون 'مایكروسافت'، 'اپل' می گردد در این باره اظهار داشت: در هشت ماه گذشته تلاش های فراوانی برای متقاعد كردن شخص رئیس جمهوری و دولت وی به جهت اینكه اعمال تعرفه های گمركی كار ساز نیستند، صورت گرفت.
در همین حال 'نیكلاس واسیلاروس' (Nicole Vasilaros) یكی از مقامات ارشد 'انجمن ملی سازندگان (ادوات) دریایی' آمریكا هم در این باره اظهار داشت: خیلی از گروه های متنفع بر این نظر هستند كه بیش از این نمی توان این مسیر را ادامه داد و پیش رفت و تاثیر اعمال تعرفه ها در نهایت به آنجا رسیده كه همگان بگویند 'دیگر كافی است'.
رویترز در ادامه نوشت: ترامپ به اعمال تحریم ها و آخر بخشیدن به مشاركت در پیمان تجاری اقیانونس آرام (TPP) تهدید كرده كه تاثیر بسیاری بر تجارت چند جانبه این كشور دارد. وی همینطور جنگ تجاری با چین به راه انداخته است.
رویترز نوشت: ترامپ بر 50 میلیارد دلار كالای چینی 25 درصد تعرفه گمركی اعمال كرده و همینطور بر (اعمال تعرفه ) 267 میلیارد دلار دیگر صادرات چین به آمریكا تهدید كرده است. پكن هم تهدید به اقدام تلافی جویانه كرده كه می تواند اقدام ضد شركت های آمریكایی باشد كه در چین مشغول به كار هستند.
رویترز در این گزارش به شركت هایی چون 'آی.بی.ام'، 'فیس بوك' كه در ائتلاف ضد ترامپ قرار دارند، اشاره نمود.
52311

1397/06/22
17:08:25
5.0 / 5
5116
تگهای خبر: كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین