جانشین رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا خبر داد

طرح جدید ستاد كل نیروهای مسلح برای كسری خدمت ایثارگری سربازان حین خدمت

طرح جدید ستاد كل نیروهای مسلح برای كسری خدمت ایثارگری سربازان حین خدمت خشكشوئی آنلاین: جانشین رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا از طرح جدید ستاد كل نیروهای مسلح در زمینه كسری خدمت ایثارگری برای سربازان حین خدمت، اطلاع داد.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، سردار ابراهیم كریمی - جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا با تاكید بر نقش بی بدیل و موثر سربازان در تولید امنیت كشور اظهار داشت: بهبود وضعیت معیشتی و حقوقی سربازان وظیفه همواره از دغدغه های اصلی، مسئولان ستاد كل نیروهای مسلح و آحاد فرماندهان است.
سردار كریمی با تبریك فرا رسیدن روز "سرباز" تصریح كرد: در جهت گرامی داشت این روز برنامه های مختلفی توسط نیروهای مسلح اعم از ارتش، سپاه و نیروی انتظامی برگزار می گردد.
وی با اشاره به جایگاه ویژه سربازان وظیفه عنوان كرد: آحاد جامعه و همه رسانه های جمعی باید تلاش كنند تا جایگاه و نقش سربازان وظیفه در جامعه به درستی تبیین و تشریح شود؛ به صورتی كه باید برنامه های روز سرباز به صورت ویژه دنبال و اجرایی شود؛ هر چند معتقدیم توجه به جایگاه و مقام سرباز نباید مختص به یك روز خاص باشد و تكریم سربازان، وظیفه آحاد جامعه است.
جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا در پاسخ به این سوال كه آیا برنامه ای برای تقدیر از سربازان نمونه و برتر وجود دارد یا خیر؟ عنوان كرد: همزمان با برگزاری جشنواره حضرت علی اكبر (ع) و روز سرباز طی مراسمی از سربازان نمونه واحدهای مختلف ستاد كل تقدیر می گردد.
وی خاطرنشان كرد: البته نیروی انتظامی همزمان با فرا رسیدن روز سرباز برنامه های مختلفی را پیش بینی كرده است كه برگزاری مراسم فرهنگی، دیدار چهره به چهره فرماندهان و مسئولان ارشد با سربازان وظیفه و رسیدگی به مشكلات و دغدغه های سربازان بخشی از برنامه های این روز است.
سردار كریمی در پاسخ به این سوال كه آیا برنامه ای برای بهبود وضعیت معیشتی و حقوقی سربازان وظیفه دنبال و اجرایی می شود، عنوان كرد: در ابتدای هر سال همراه افزایش حقوق كاركنان لشكری و كشوری از جانب ستاد كل نیروهای مسلح، برنامه ای هم برای افزایش حقوق سربازان وظیفه تدوین و اجرایی می گردد.
این مقام ارشد انتظامی تاكید كرد: بهبود وضعیت معیشتی و حقوقی سربازان وظیفه همواره یكی از دغدغه های آحاد مسئولان ستاد كل نیروهای مسلح و فرماندهان است و خوشبختانه در این راستا طرح های مختلفی در كمیسیون های معیشت ستاد كل مطرح، تصویب و اجرایی شده است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به حادثه تروریستی روز گذشته در اهواز عنوان كرد: همگان در این حادثه شاهد شجاعت و ایثارگری سربازان وظیفه برای صیانت از حاضران بخصوص زنان و كودكان بودند و شاهد بودیم كه سربازان وظیفه با توسل بر آموزش های دیده شده توانستند در جریان این حادثه خوش بدرخشند و نقش خویش را در تولید امنیت به شایستگی نشان دهند.
بنابر اعلام سایت پلیس، سردار كریمی با تاكید بر این كه تولید امنیت در كشور بدون حضور سربازان وظیفه دشوار می باشد، اضافه كرد: سربازان وظیفه همراه با سایر نیروهای مسلح در اقصی نقاط كشور از نقطه صفر مرزی تا دل جاده ها و شهرها برای تولید امنیت نقش آفرینی می كنند.
جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی افزود: در دوران دفاع مقدس هم شاهد جانفشانی سربازان وظیفه بودیم، همواره قدردان این قشر عزیز و محترم هستیم و بر این باوریم برای حفظ شأن و جایگاه سربازان باید برنامه های مستمر دنبال شود.
وی در بخش پایانی و در پاسخ به این سوال كه خبر خوشی برای سربازان دارید؟ عنوان كرد: با پیگیری های به عمل آمده و تصویب ستاد كل نیروهای مسلح از چندی پیش طرح جدید كسری خدمت ایثارگری برای سربازانی كه حین خدمت هستند، اجرایی می گردد.1397/07/01
23:33:10
5.0 / 5
4549
تگهای خبر: پلیس , تولید , سایت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین