نوربخش: بخش قابل توجهی از جامعه سالمندان، بازنشستگان تأمین اجتماعی اند

نوربخش: بخش قابل توجهی از جامعه سالمندان، بازنشستگان تأمین اجتماعی اند خشكشوئی آنلاین: مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی اظهار داشت: بخش قابل توجهی از جامعه سالمندان كشور را بازنشستگان تأمین اجتماعی تشكیل می دهند اما با عنایت به تصویب قوانین مختلف و بازنشستگی های قبل از موعد، هم اكنون ورود به دوران بازنشستگی برای بخش قابل توجهی از بازنشستگان تحت پوشش این سازمان همزمان با سالمندی نیست و تعداد زیادی از بازنشستگان تأمین اجتماعی بین ۴۰ تا ۵۰ ساله هستند.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، دكتر سیدتقی نوربخش در جلسه شورای ملی سالمندان اظهار نمود: بر مبنای قوانین جاری پرداخت مستمری ماهیانه، تأمین درمان و سایر خدمات از جانب سازمان تأمین اجتماعی به بازنشستگان عرضه و تمامی ابعاد زندگی و معیشت این عزیزان تمشیت می گردد.
وی ادامه داد: سازمان تأمین اجتماعی برای عرضه خدمات به جامعه شریف بازنشستگان و سالمندان تحت پوشش دارای برنامه راهبردی مشخصی است و آرامش خاطر و حفظ كرامت این عزیزان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.
به گزارش اداره كل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در ادامه به تشریح اهداف راهبردی این سازمان درمورد خدمت رسانی به سالمندان پرداخت و اظهار داشت: ارتقاء سطح فرهنگی جامعه در مورد پدیده سالمندی، بهره مندی از ظرفیت سازمان های مردم نهاد و شركای اجتماعی در جهت احیا و ارتقاء منزلت سالمندان و توانمند سازی و حفظ و ارتقاء سلامت جسمی و روحی سالمندان همچون اهداف راهبردی ما است.
نوربخش افزود: ارتقاء سرمایه اجتماعی و حمایت اجتماعی از سالمندان، توسعه زیرساختهای مورد نیاز برای عرضه خدمات به سالمندان و ارتقاء امنیت مالی سالمندان از دیگر اهداف راهبردی است كه با استفاده از تمامی ظرفیت ها در سازمان تأمین اجتماعی پیگیری می گردد.
1397/07/09
20:04:46
5.0 / 5
4768
تگهای خبر: توسعه , خدمات , درمان , سرمایه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین