پكن، جرم رئیس اینترپل را اعلام نمود

پكن، جرم رئیس اینترپل را اعلام نمود خشكشوئی آنلاین پكن، جرم رئیس اینترپل را اعلام نمود


به گزارش خبرگزاری رویترز، چند روز پیش مقام های فرانسوی اعلام كردند، این رئیس چینی پلیس اینترپل بر بر اساس گزارش همسرش مفقود شده است. اینترپل روز یكشنبه اعلام نمود كه منگ از ریاست این پلیس استعفا كرده است. چین روز یكشنبه اعلام نموده بود، منگ هونگ وی در این كشور هدف تحقیقات قرار گرفته است امروز وزارت امنیت عمومی مشخص كرد كه این تحقیقات به افترا رشوه خواری صورت می گیرد.

وزارت خارجه چین در اطلاعیه ای در وب سایت خود نوشت: تحقیقات ضد منگ هونگ وی بر سر رشوه خواری و قانون شكنی های دیگر كاملا به موقع و درست و عاقلانه است.

این وزارت خانه اظهار داشت: درباره كسان دیگری كه همراه با ونگ رشوه خواری كردند تحقیقات كرده و آنها را مجازات خواهد نمود.

این وزارت خانه تصریح كرد: تحقیقات درباره منگ هونگ وی كاملا نشان دهنده این است كه هیچ كس در برابر قانون استثنا نبوده و امتیازی ندارد و هركس كه قانون را نقض كند باید شدیدا مجازات شود.

لو كانگ، سخنگوی وزارت خارجه چین هم اظهار داشت: چین به همكاری با اینترپل و دیگر سازمان های بین المللی به رغم تحقیقات جدید به افترا رشوه خواری ضد منگ هونگ وی ادامه خواهد داد.

وی به خبرنگاران اظهار داشت: من می خواهم بگویم كه چین بعنوان یك كشور مسؤول به پشتیبانی از تلاش های اینترپل مثل قبل ادامه خواهد داد و همكاری با دیگر اعضای اینترپل در مبارزه با جرایم را تقویت خواهد نمود. 49310

1397/07/16
22:36:55
5.0 / 5
5148
تگهای خبر: پلیس , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین