انتقاد مدیركل محیط زیست استان تهران از روند كند راه اندازی تصفیه خانه فاضلاب

انتقاد مدیركل محیط زیست استان تهران از روند كند راه اندازی تصفیه خانه فاضلاب خشكشوئی آنلاین: مدیر كل حفاظت محیط زیست استان تهران ضمن انتقاد از روند كند راه اندازی تصفیه خانه فاضلاب در شهرستان اسلامشهر و بهارستان و تولید بوی نامطبوع در این مناطق اظهار داشت: پساب شهری شهرستان اسلامشهر، واوان و بهارستان نباید بیشتر از این سرگردان باشند.كیومرث كلانتری صبح امروز (۱۸ مهرماه) با حضور در خبرگزاری دانشجویان ایران درباره راه اندازی تصفیه خانه فاضلاب در بعضی از شهرستان های استان تهران با اشاره به اینكه شركت آب و فاضلاب در شهرستان اسلامشهر هم اكنون تنها نیم مدول تصفیه خانه فاضلاب برای ۲۲ هزار نفر راه اندازی كرده است، اظهار نمود: با عنایت به جمعیت بیشتر از ۵۰۰ هزار نفری شهرستان اسلامشهر به سه مدول تصفیه خانه احتیاج داریم و این به مفهوم آن است كه شركت آب و فاضلاب تنها یك ششم كار را در این شهرستان به انجام رسانده است.

وی با تاكید بر اینكه نیازمند آن هستیم كه شركت آب و فاضلاب فوری تصفیه خانه های خویش را در حد ظرفیت لازم راه اندازی و افتتاح كند، خاطرنشان كرد: پساب شهری شهرستان اسلامشهر و واوان نباید بیشتر از این سرگردان باشند.

مدیر كل حفاظت محیط زیست استان تهران افزود: در شهرستان اسلامشهر و واوان ۶۰۰ هزار نفر جمعیت و در شهرستان بهارستان ۷۰۰ هزار نفر جمعیت داریم چون در این مناطق منبع پذیرنده ای مانند دریاچه یا رودخانه ای روان نداریم فاضلاب به صورت رها شده در محیط باقی می ماند و بوی تعفن بوجود می آورد.

كلانتری با اشاره به اینكه سازمان برنامه و بودجه ردیف اعتباری ویژه ای برای راه اندازی و افتتاح تصفیه خانه فاضلاب در این نقاط مختص كرده است، اظهار داشت: روند راه اندازی تصفیه خانه در شهرستان اسلامشهر و بهارستان با كندی همراه می باشد كه این برای محیط زیست قابل قبول نیست.

وی در انتها خاطرنشان كرد: محیط زیست پیگیر سرعت بخشیدن به روند راه اندازی تصفیه خانه در این دو شهرستان استان تهران است و امیدواریم هرچه سریع تر تصفیه خانه ها راه اندازی شود و فاضلابی كه در این مناطق رها می گردد تصفیه شود.

به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، كلانتری درباره برنامه های محیط زیست برای كنترل آلودگی هوا در شش ماه دوم سال جاری، روند پیشرفت فرآیند رفع بوی نامطبوع در راه فرودگاه حضرت امام (ره)، مدیریت پسماندهای عادی و ویژه در استان تهران و... پاسخ داد. مشروح این گفت و گو طی روزهای آتی روی سایت خبرگزاری قرار می گیرد.
1397/07/18
12:39:28
5.0 / 5
4375
تگهای خبر: آب , آلودگی , بودجه , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین