فرمانده قرارگاه اربعین ناجا عنوان كرد

برنامه ریزی پلیس برای بازگشت زائران، ساماندهی دست فروشان و ممانعت از پهن كردن بساط

برنامه ریزی پلیس برای بازگشت زائران، ساماندهی دست فروشان و ممانعت از پهن كردن بساط خشكشوئی آنلاین: فرمانده قرارگاه اربعین ناجا از آمادگی كامل پلیس برای موج بازگشت زائران اطلاع داد و اظهار داشت: زیرساخت ها آماده و برنامه ریزی های لازم هم صورت گرفته است.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، سردار محسن فتحی زاده در مهران اظهاركرد: یكی از برنامه ریزی های صورت گرفته پذیرایی از زائران در هنگام ورود به خاك كشور است كه تمهیدات لازم در این زمینه هم اندیشیده شده و مقرر است به صورت مختصر برای هر فرد این كار صورت گیرد.
فرمانده قرارگاه اربعین ناجا همینطور از استقرار مراكز درمانی و آمبولانس در مرزها اطلاع داد و اظهار داشت: با همكاری نیروهای مرزبانی این گروه های امدادی مستقر خواهند شد تا در صورت نیاز به زائران امداد رسانی شود.
فتحی زاده خاطرنشان كرد: در این پایانه ۲ سوله بزرگ و چند موكب وجود دارد كه حتما باید تجهیز و امكانات آن در اختیار زائران قرار گیرد.
وی از پلیس یگان ویژه خواست تا در محل پایانه بركت حضور مستمر داشته باشد تا در صورت نیاز ورود پیدا كرده و به تأمین امنیت كمك نماید.
فرمانده قرارگاه اربعین ناجا اظهار داشت: ساماندهی دست فروشان و ممانعت از پهن كردن بساط توسط آن ها پیش از پل زائر به خاطر تردد آسان خودروها از دیگر اقداماتی است كه باید صورت گیرد.
فتحی زاده همینطور از باقی ماندن حدود ۲۰۰ هزار نفر برای خروج از مرز مهران و سفر به كربلا اطلاع داد و اظهار داشت: پیش بینی می گردد این افراد هم ظرف ۴۸ ساعت آینده با استفاده از مرز مهران در مراسم اربعین شركت نمایند.
1397/08/05
14:30:37
5.0 / 5
4609
تگهای خبر: پلیس , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین