مدیركل بهزیستی البرز مطرح كرد؛

مشكل تامین پوشك در بهزیستی

مشكل تامین پوشك در بهزیستی به گزارش خشكشوئی آنلاین مدیركل بهزیستی البرز اظهار داشت: گرانی لوازم بهداشتی كیفیت خدمات رسانی مراكز شبانه روزی بهزیستی را می كاهد.


اسدالله حیدری در گفت وگو با خبرنگار ایسنا اظهار نمود: هم اكنون مراكز شبانه روزی نگهداری از معلولان، كودكان و سالمندان استان هیچ مشكلی در مورد تأمین اقلام بهداشتی مثل پوشك ندارند.
وی افزود: همه مراكز خصوصی بهزیستی به خرید اقلام بهداشتی مورد نیاز خود ملزم شده اند و در مراكز دولتی هم مشكل خاصی وجود ندارد. البته گرانی لوازم بهداشتی و كمبود آنها در بازار برای مراكز بهزیستی مشكلاتی را به وجود می آورد چون حجم مصرف لوازم بهداشتی در این مراكز زیاد است و با عنایت به افزایش چند برابری قیمت ها، تأمین هزینه برای خرید این وسایل دشوار شده است.
حیدری توضیح داد: برای حل این مشكل مكاتباتی با سازمان بهزیستی كشور انجام دادیم تا با افزایش یارانه این مراكز به تأمین اقلام بهداشتی مورد نیاز آنها كمك نماید. بدون شك افزایش قیمت اقلام بهداشتی هزینه اضافی به مراكز شبانه روزی بهزیستی تحمیل می كند كه این امر كیفیت خدمات رسانی این مراكز را تا حدودی پایین می آورد.
مدیركل بهزیستی البرز اظهار داشت: هم اكنون 25 مركز شبانه روزی نگهداری از كودكان، معلولان و سالمندان دولتی و خصوصی در استان فعال است.


 

1397/08/06
13:45:46
5.0 / 5
4348
تگهای خبر: بهداشت , خدمات , كیفیت , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین