خروج قطار باری از ریل سمنگان اراك

خروج قطار باری از ریل سمنگان اراك خشكشوئی آنلاین: مدیر روابط عمومی پتروشیمی شازند اظهار داشت: قطار باری با خروج از ریل سمنگان وارد مجتمع پتروشمی شازند شد.


رجبی در گفت وگو با ایسنا، در مورد خروج یك دستگاه قطار باری از ریل در ایستگاه سمنگان اراك اظهار داشت: حوالی ساعت 11: 20 امروز یك دستگاه قطار باری حامل واگن های حامل تانكر نفت كش به علت نامشخص در راه ایستگاه سمنگان از ریل خارج و وارد ریل پتروشیمی شازند شد.
وی با اشاره به اینكه تانكرها خالی بوده است، اضافه كرد: قطار بعد از ورود به مجتمع پتروشیمی بعد از برخورد با موانع موجود از ریل خارج و واژگون شد كه خوشبختانه این حادثه خسارت جانی در بر نداشت و تنها راننده لوكوموتیو و همراهان به علت جراحات سطحی به صورت سرپایی در كلینیك مجتمع درمانی پتروشیمی تحت درمان قرار گرفتند.
رجبی خاطرنشان كرد: این ورود و واژگونی خسارتی به تاسیسات پتروشیمی وارد نكرده است و به علت اینكه قطار وارد ریل فرعی شده است، اختلالی هم در كنار ریل تولید نكرده است.
مدیر روابط عمومی پتروشیمی شازند افزود: علت دقیق خروج قطار از ریل اصلی معلوم نیست و بعد از درمان راننده لوكوموتیو جزئیات این مورد بررسی می گردد و علت یابی صورت می گیرد.1397/08/07
14:16:12
5.0 / 5
4584
تگهای خبر: تولید , درمان , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین