عرضه اطلاعات شركت های شستا در بورس

عرضه اطلاعات شركت های شستا در بورس خشكشوئی آنلاین: شركت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی از عرضه و انتشار كامل اطلاعات مربوط به كلیه شركت های بورسی و غیربورسی، میزان سهام، لیست اعضای هیئت مدیره هلدینگ ها و شركت های تابعه، صورت های مالی و نحوه واگذاری ها و تسریع در آن ها اطلاع داد.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، طبق اعلام شستا، 85 درصد از شركت های زیرمجموعه بورسی هستند كه اطلاعات تمام آنها در اختیار سازمان بورس قرار گرفته و بر روی سامانه كدال قابل رویت است و در مورد شركت های غیر بورسی هم طی نامه دوم آبان 1396 سازمان بورس، اطلاعات كامل 103 شركت جهت تنویر افكار عمومی و اطلاع كلیه علاقمندان برروی كدال انتشار یافته است.
شستا با تاكید بر تعامل و همفكری با نمایندگان و كمیسیون های مختلف مجلس شورای اسلامی با هدف بهره مندی از نظرات نمایندگان مردم در مجلس پیرو دو نامه ارسالی در 17 مرداد 96 و 26 فروردین 97 و 18 فروردین 97 كمیسیون صنایع و معادن مجلس كلیه اطلاعات مورد نظر این كمیسیون ها شامل لوح فشرده آخرین وضعیت اعضای هیئت مدیره هلدینگ ها و شركت های تحت پوشش به همراه رزومه، سبد سهام به تفكیك هلدینگ ها و شركت های بورسی و غیر بورسی و نحوه فروش املاك، دارایی ها و شركت های قابل واگذاری و آیین نامه و احكام حقوقی مدیران و پرسنل را جهت بهره برداری عرضه كرده است.
روابط عمومی شستا همینطور از رونمایی سایت جدید شركت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی و بارگذاری كلیه این اطلاعات در آینده نزدیك بر روی این سایت اطلاع داد.
بر مبنای اعلام روابط عمومی و امور بین الملل شركت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی، شستا در اجرای قانون منع بكارگیری افراد بازنشسته عزم جدی دارد و طی حدود یك سال فعالیت هیئت مدیره جدید، بیشتر از 75 درصد نیروها و مدیران بكارگرفته شده نیروهای متخصص، جوان و از درون مجموعه شستا بوده اند.1397/08/09
20:50:26
5.0 / 5
4732
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین